אין תמונה
ניתוח לב. לירון לב, עטיפת "לב פתוח"

בפברואר 2007 הוציא לירון לב את "מתעורר מחדש", שיר שהיה אמור להיות סינגל ראשון מאלבום הבכורה שלו. הוא היה מוכר אז בעיקר כבוגר "כוכב נולד 2", שזכור מהביצוע ל"נבראתי לך" של שלמה ארצי.

אבל העבודה על אלבום הבכורה נעצרה וחוזה ההקלטות בו החזיק לב לא מומש. ההמשך לשיר ההוא בושש להגיע. מאז הספיק לירון לב להופיע עם שיריו בארץ ובעולם (דרום אפריקה, קולומביה, פנמה, אוסטרליה, שוויץ, ארה"ב), להופיע לא מעט בערוץ 24, לשחק בסדרת הנוער "השמינייה" ובהצגות ילדים רבות, ולדבב לא מעט סדרות מצוירות.

היום, בגיל 27, מוציא לירון לב את "לב פתוח", שיר אותו כתב והלחין, במקצב רגאיי ובהפקה מוזיקלית של תומר מייזנר. הפעם הוא מבטיח שמדובר אכן בסינגל ראשון מאלבום בכורה, שצפוי לצאת בקרוב.

לב פתוח

הבוקר קמתי מוקדם,חיכיתי בתור / קיבלתי חלוק וצמיד מסולסל /  באתי לסתום את החור,  זה לא שטויות, זה כבר מתחיל להיות אצלי בלתי נסבל /  אז אני מנסה לא להתרגש / אני מנסה,להשאר רגוע

פזמון: מחכה לניתוח, השתלת לב פתוח, שייקח אותי על בטוח, שיירים לי את המצב-רוח

הרופאים אמרו שזה מקרה נדיר /  אולי אפילו יוצא מהכלל (כבר מאוחר מדי להקדים תרופה למכה) / הם אמרו שזה יכול לקחת זמן (הרבה זמן) /  וגם צריך הרבה מזל (בקיצור אכלת אותה) / אז אני מנסה ,לחשוב חיובי (פותח בקבוק שיכר) / מרים כוסית במקום להשתגע 

פזמון: מחכה לניתוח, השתלת לב פתוח, שייקח אותי על בטוח, שיירים לי את המצב-רוח

>> רשימת השירים באלבום ההופעה המשולש של שלמה ארצי; הפרויקט של עידן רייכל יסגור סיבוב ב-3 הופעות גדולות