רמי קלינשטיין - "לא חולף עולם"

רמי קלינשטיין, פרומו הופעה (צילום: זיו קורן)
יארח את דיאנה גולבי. רמי קלינשטיין בהופעה | צילום: זיו קורן

רמי קלינשטיין מוציא את השיר החדש "לא חולף לעולם", אותו הלחין למילים של אליקה. זהו סינגל שני לקלינשטיין מתוך מה שעתיד להיות אלבומו הבא, אחרי השיר "גיבור", שיצא עם השתתפותו בתוכנית "כוכב נולד".

במקביל מכריז קלינשטיין על הופעה מיוחדת בהאנגר 11 בנמל תל אביב בה יארח את עברי לידר, ארקדי דוכין, ודיאנה גולבי. המופע יתקיים ב-29 בינואר 2011, מוצאי שבת ב-21:00.

קלינשטיין יבצע בו את מיטב להיטיו וכל הקלאסיקות הגדולות מתחילת הקריירה ועד היום, בליווי להקת המועצה. כזכור, בקיץ האחרון הופיע קלינשטיין בהצלחה באמפי קיסריה ובהמשך הופיע בהופעות קטנות בזאפה.

 

יוני פוליקר - "אהבה של כל אחד"

יוני פוליקר, עטיפת סינגל (צילום: נועה איזנשטט)
יוני פוליקר | צילום: נועה איזנשטט

יוני פוליקר מוציא את השיר "אהבה של כל אחד", סינגל שני מתוך אלבומו השני שהקלטתו נשלמת בימים אלה. השיר עוסק בצורך באהבה היום, דרך הילדות והבית ובפזמונו שר פוליקר: "אז קניתי אהבה מכל אחד, ומכרתי את עצמי, ותמיד היה חסר לי משהו. אז קניתי אהבה של כל אחד..".

קדם לשיר הזה הסינגל "היית שם איתי" שהושמע יפה ברדיו ועתה מצטלם לו קליפ. בראיון סיפר פוליקר: "האלבום נוצר בביתי מתוך חיי, בפינה הקדושה הזאת שקוראים לה אולפן. המיטה שבה אני ישן והאולפן הם באותו החדר, ככה שאני יכול לקום בכל רגע שהמוזיקה קוראת לי. עבדתי על האלבום במשך שנה בערך, מתוך עולמי הפרטי כתבתי והקלטתי אותו".

ברזומה של יוני פוליקר עד כה אלבומו הראשון "כלום", עם הלהיט "שונא לאהוב" וכן "לא יודע מי אני". בשבע השנים האחרונות הוא מלווה בהופעות את דודו, יהודה פוליקר, בשירה ונגינה בגיטרה חשמלית, אקוסטית ובוזוקי. כמו כן בימים אלה הוא כותב ומפיק אלבום לזמרת והשחקנית לירז צ'רכי.

לאחרונה נאלץ יוני פוליקר לבטל מספר הופעות בשל ניתוח אפנדיציט שעבר, אבל התגבר על הכאבים והופיע עם דודו יהודה בהיכל התרבות בתל אביב.

 

מיקי גבריאלוב וסווינג דה ג'יטאן - "האורות זולגים"

מיקי גבריאלוב ולהקת סווינג דה ג'יטאן מוציאים את השיר "האורות זולגים", אותו הלחין גבריאלוב למילים של יעקב רוטבליט. זהו סינגל שני מתוך אלבום הסווינג צועני של גבריאלוב והלהקה. קדם לו "אולי יגיע יום" - דואט בין מיקי ובין זוכת האירוויזיון אן מארי דויד.

ב- 24 בדצמבר יחל גבריאלוב בסדרה בת חמש הופעות מיוחדות במועדון זאפה בתל אביב ויארח בכל הופעה אמן אשר קשור לקריירה ארוכת השנים והמכובדת שלו. בהופעה הראשונה יתארחו קורין אלאל ובתו שירה גבריאלוב.

 

>> עלמה זהר מכסה את "ברוש" של אריאל זילבר