יובל דיין - בדיוק כמו הירח

יובל דיין היא כבר לא רק בגדר קול מבטיח במוזיקה הישראלית - היא לגמרי מקיימת. שני הסינגלים הראשונים מתוך האלבום השני שלה, "בשעה טובה" ו"ליבי ער", זכו להצלחה רבה ולציפיה לקראת האלבום כולו שאמור לצאת בחודש מרץ. דיין, שכותבת ומלחינה את השירים שלה בעצמה, היא יוצרת צעירה עם סגנון מובהק וטביעת יד מיוחדת על כל דבר שהיא יוצרת. "בדיוק כמו הירח" הוא שיר אהבה נשי שמציג את דיין כאישה שסופגת את אורו של בן זוגה: "בדיוק כמו הירח/ אין לי אור שלי שייך/ מקרניך הגדולות אלמד לזרוח". יובל דיין תופיע ב-18.3 באילת כחלק מפסטיבל רוק פתאל גדוש ההופעות השוות. 

בטי פבלו - אינטואיציה חזקה

שיר מושלם וקליל ליום האישה, עם מסר שיכול לדבר לנשים באשר הן: אנשים תמיד ינסו להגיד לכן מה לעשות ולייעץ, אבל בסופו של יום האינטואציה שלכן צריכה להיות המצפן שלכן. בטי פבלו מעבירה מסר עצמאי ובטוח בעצמו לכולנו ואנחנו איתה. פבלו עושה את דרכה המוזיקלית כבר מ-1999, בין אם בשלושת אלבומיה שהוציאה לאורך השנים ובין אם בשירים שכתבה והלחינה עבור זמרים אחרים, ביניהם גלי עטרי, שירי מימון, חן אהרוני ויוסי בנאי.

מיכאל פרץ - אישה

ולסיום - שיר של גבר, כי גם הם בסדר לפעמים. מיכאל פרץ היה החזן הרשמי של הקהילה היהודית בבריסל, וכעת הוא בארץ ועובד על אלבום הבכורה שלו עם סגנון מגרבי ייחודי (בניהול מוזיקלי של גוסטו). השיר הזה הוא בלדה מרגשת, בסגנון אלג'יראי-צרפתי, שעושה כבוד לאהבה טוטאלית וגדולה של גבר לאישה: "אתן הכל בשבילך/ עד היום שאלך לי תהיי מלכה".