שירה חן, כל הכוכבים (צילום: אלעד וייסמן)
נסיכת גרוב. שירה חן | צילום: אלעד וייסמן

פעם שירה חן היתה "הילדה הרעה" של "כוכב נולד 2", אבל מאז עברו כמה שנים, היא התבגרה והבשילה, הופיעה כזמרת מלווה של מוקי ומוש בן ארי, השתפשפה נכון, וכעת היא מוכנה להוציא אלבום בכורה, שאת שיריו יצרה.

כעת היא "מדליקה את כל הכוכבים" ומשחררת את "כל הכוכבים", שיר RN'B גרובי, fאנקי, ומגניב, אותו כתבה והלחינה, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של עופר אשד ואלון מוטקין. השיר יוצא כסינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה של שירה חן, אשר עתיד לצאת בקיץ הקרוב, ולכלול שילוב בין "סול" ו-RN'B בעברית.

מבחינת שירה חן השיר פותח מסע משותף וחיובי שלה עם הקהל, מסע שכולל חיפוש עצמי והגשמה, הליכה על הקצה, התנסויות, חלומות והתפכחות למציאות. המבע מתחיל במילים הראשונות של השיר: "אני רוצה לבד, לבוא נקי לפתוח דלת, בקצב פעימות הלב לתת לראש להסתובב..". במבע הזה היא מקווה למצוא את הדרך לראות את מה ש"מתחת לבגדים, מעבר לחומות הגוף", עד שיגיע מי שידליק לה את כל הכוכבים.

"כל הכוכבים"

"אני רוצה לבד, לבוא נקי לפתוח דלת, בקצב פעימות הלב לתת לראש להסתובב, ולהיות ממש עד הקצה, כמו חיה שמשתוללת, בכל המקומות האבודים מתחת לבגדים, מעבר לחומות הגוף לראות הכל שקוף, בקצה המנהרה באלף זרקורים, אני שולחת יד אל השמיים, מדליקה את כל הכוכבים

במאה חמישים קמ"ש, אתה רוצה עכשיו הכל, בסבלנות לחלומות גדולים, וארמונות יפים מחול, במכונית פתוחה אתה נוסע, מוסיקה חזק, רק תעצום את העיניים, תחייך ותשחק את המשחק, מעבר לחומות הגוף, אתה יכול לראות הכל שקוף, באלף זרקורים, אתה שולח יד אל השמיים, ומדליק את כל הכוכביים

אם לא עכשיו אולי בעוד 60 שנה, אתה תבוא אליי, כשיום אחד תפסיק לרוץ, ולא יהיה לך תירוץ, כשתסתכל לי בעיניים, ותדע שזה עכשיו הכי חשוב, ביום ההוא כשתתעורר, ולא תלך לי למקום אחר, אנחנו שניים, להירדם באמצע סקס אחר הצהריים, תשלח לי יד אל השמיים, ותוריד את כל הכוכבים".

*שירה חן תשיק את הסינגל בהופעה ב-6.3 ברוטשילד 12 בתל אביב.

שירה חן, כל הכוכבים (צילום: אלעד וייסמן)
מדליקה את כל הכוכבים. שירה חן | צילום: אלעד וייסמן

>> "הקרטל" הם עדיין הלהקה הכי מגניבה בארץ