בימוי: אלעד מגדסי

הזמרת והיוצרת האלקטרונית מיטל דה-רזון כבר שיתפה פעולה עם עופר ניסים, סקאזי וטום בוקסר. בחודשים האחרונים היא חברה לדיג'יי והמפיק המוזיקלי הישראלי בעל השם הבינלאומי ינון יהל, לטובת עבודה על קטעים משותפים.

הראשון מהם שרואה אור בימים אלו בכל העולם הוא "Bring It". המסר של השיר, על פי רזון, הוא שכל אחד יכול להיות הכוכב, כל אחד מביא את מה שיש לו עד הסוף בלי פילטרים בלי מחסומים, בלי לעצור ובלי לחשוב מה אחרים יגידו, כלומר פשוט תהיה אתה ו....Bring it.

השיר דלף לרשת לפני כמה חודשים על ידי מעריצים מכל העולם שהעלו חתיכות ממנו מהופעות חיות והפך לסוג של המנון אנדרגראונד מבוקש. בשבועיים האחרונים החליטו השניים "לשגע" את המעריצים בפייסבוק והעבירו מסר ובו ביקשו מהקהל לצלם תמונה ולהעלות אותה עם הכיתוב "If You Got It - Bring It". התוצאה היא מאות תמונות שהגיעו לעמודי הפייסבוק של מיטל דה רזון וינון יהל.

הקליפ ל"Bring It" , סקסי וחייתי כמו שדה-רזון מאוד אוהבת, שוחרר לרשת לפני ימים ספורים וכבר עומד על מעל ל-20 אלף צפיות. עבור דה רזון שהו צעד נוסף בדרל לאלבום הבכורה שלה, שמיועד לאביב 2013 ובו יכללו שיתופי פעולה שלה עם שלל מפיקים ובינם טום בוקסר, עופר ניסים וגורמים בינלאומיים נוספים שטרם נחשפו.

>> ביונסה תופיע בסופרבול