לירון לב פרומו (צילום: פז בונפיל)
פעם שלישית. גלידה? לירון לב | צילום: פז בונפיל

לירון לב, 28, זכור לרבים מהביצוע ל"נבראתי לך" של שלמה ארצי מהעונה השניה של "כוכב נולד". אז הוא היה בן 21, הודח מהתוכנית באותו הערב בו ביצע את השיר וחזר אחר כך בגלגל הצלה. שבע שנים עברו מאז, וכיום לב מוציא את השיר "שמש חזקה מדי", אותו כתב והלחין סינגל ראשון מתוך אי.פי בכורה שייצא בקרוב.

זוהי הפעם השלישית (לפחות) שבה לרון לב מוציא "סינגל ראשון מאלבום בכורה" הפעם הראשונה היתה לפני כארבע שנים, אז עמד לב בפני הוצאת אלבום בכורה בחברת "אן.אמ.סי", שנגנז אחרי שנה וחצי של עבודה מאומצת. לב לא ויתר ולפני כשנה הוציא את שיר הרגאיי "לב פתוח", שאמור היה להוביל לאלבום. לב אירח בהופעה את סשה גרישקוב אבל הפרויקט נעצר.

אל העבודה על האי. פי. החדש ניגש לירון לב עם המוזיקאי ניר יונה, שהפיק מוזיקלית. את העיבודים יצרו במשותף. במקביל ליציאת הסינגל מתחיל לב סיבוב ההופעות חדש. הופעה ראשונה תתקיים במועדון האזור בתל אביב ביום רביעי ה- 7/9. אורחת: אסתר רדא.בהרכב: גיטרות  - שם חממי, בס – דני דוב, תופים – רועי חלד.

"השמש חזקה מדי"

חיכיתי שתפול איזו דמעה קטנה, שתחשוף טיפה של רגש, שתתן לי איזה רמז, מה אני עושה עכשיו...

חיכיתי שיגיע איזה גל חזק, ויעיף את כל השתן, שהצטבר אצלי בבטן, חזרה לים

חיכיתי שתפגע איזו מכת ברק, ותחזיר לי את השכל, שהתייבש בחול החם...

אם אתה לא מוכן לתת מעצמך, אין פלא,שחזרנו לחולות האלה, ואם אני קצת לא מובן, באתי לבקש סליחה / אתה רואה מה שאני רואה, אז אולי תגיד לי איפה אני טועה, אולי תגיד לי איפה אני טועה

חיכיתי לניסים, אותות ומופתים שייפלו מהשמיים, אבל השמש חזקה מדי שורפת בעניים, ואני נזהר לא לעשות את אותה הטעות, אותה הטעות פעמיים