אין תמונה
מי שסאבלימינל לא מפחד את האמונה לאבד

עד היום חשבנו שסאבלימינל הוא רק ציוני. עכשיו אנחנו גם יודעים שהוא גם יהודי מאמין. סאב מוציא הבוקר את השיר החדש "הכל מלמעלה", דואט עם הזמר הדתי גד אלבז. סאב כתב את המילים, אלבז והוא הלחינו יחד ולעיבוד אחראי חן "Dj braindead" טוחנר.

השיר משלב ראפ אמוני סאבלימינלי עם תפילה של אלבז שבאה מהנשמה, מה שיסדר לשניהם אינספור הופעות בפני קהילות יהודיות ברחבי העולם.

זהו סינגל אחרון חביב מהאלבום החדש של סאבלימינל שייצא ב-5 באפריל וייקרא "Jew-Niversal". מהאלבום יצאו עד כה שישה סינגלים, שרובם זכו לקליפים: "עיניים להם" עם צ'ולו וקליפ על רקע הכרמל השרוף, "זה קורה" - החידוש עם סיוון לשיר הקלאסי של אריק לביא ז"ל, "עליי" עם דנה אינטרנשיונל, "International" בלעדיה, "פעימות" עם מומי לוי, "Fuego" עם טוני טאץ' ועוד.

הכל מלמעלה

אם תדבוק באמת הדברים יסתדרו מעצמם / זה הכל מלמעלה לא שואל מה ולמה / כבר למדתי שהדברים הטובים לוקחים זמן / והדרך למעלה ארוכה ויפה לה. / ננצח קשיים בדרכי האהבה / אנו לא נשברים יש לנו אמונה / ונדע להעריך כל דקה ודקה / שום דבר לא מובן מעליו.

פזמון: הו אלוהיי כמה טוב לי בחיי / אני יודע זה יכל להיות אחרת / תודה אלוהיי על שהשמש מעליי / היא את כל גופי בחום ורוך עוטפת / כן להודות זה חשוב דם שזורם לי בגוף / קול שגורם לי לעוף / תודה לך אבא אהוב.

כל חיי הם כלום בלעדייך בורא עולמים / זה מצחיק איך בשעות קשות כולם נזכרים / ורק אני יודע איך תמיד נתת לי כח / לפרוש כנפיים ולפרוח מעל המכשולים / אני מודה על כל יום שעובר אני זוכר את תפילותיי הכמוסות ביותר / וגאה לשבח ושמח לפאר ונשבע שאעשה את זה יותר. / נתת לי כשרון לקחת דף עיפרון ולחדור ללב ההמון שבתוך תהום / הצבת סביבי מלאכים, שומרים, הצלבת דרכיי עם אנשים טובים / אני יודע שדלתות לא נפתחות מעצמן הבנתי, הכל מכוון בחיי...אמונה בליבי אלוקיי מעליי ולכן אין כל מכשול לרגליי!

פזמון: הו אלוהיי כמה טוב לי בחיי...