עמיר בניון מוציא את השיר החדש "הכי גבוה", אותו כתב והלחין וגם עיבד והפיק מוזיקלית יחד עם תומר מתנה, שמיקסס וערך דיגיטלית. זהו שיר נוסף מתוך אלבומו החדש של בניון "לדעת הכל", ממנו יצאו עד כה שיר הנושא "לדעת הכל" ו"חזון יחזקאל".

אל השיר מצרף בניון קטע הסבר מיוחד. לדבריו ברגע שאדם מדמיין שהוא יכול להגיע למקום מסוים, למשל לרחף הכי גבוה, הוא למעשה כבר נמצא שם ועתה עליו רק להשלים את הפער מחוץ לדמיון.

"הכי גבוה"

"לו רק יכולתי לשקול מלים הייתי בטח מנהל חנות של תבלינים / ממיין את המלים כמו פנינים / ולו רק ידעתי לשקול מה שנראה הייתי אז צייר כזה

לו רק אמרו לי היום שלום הייתי מטפס על העצים מרוב שמחה / מרוב תודה סליחה בבקשה ,מרוב גישה / ולו רק אמרו לי שלום אז כבר מזמן הייתי על העץ / הכי גבוה שהדמיון שלי יכול להציע לי כרגע

לו רק יכולתי לראות צלילים הייתי מקשר את הצורות לסימנים / ועונד את השירים כמו פנינים / ולו רק יכולתי לראות את הצלילים הייתי אז צלם כזה".

עמיר בניון מעניק הנחה מיוחדת לגולשי mako

האלבום החדש של עמיר בניון "לדעת הכל" ניתן למכירה החל מהבוקר באמצעות האתר של הלייבל "נבל עשור". לגולשי mako ניתנת הנחה מיוחדת בגובה 20% בהקשת מילת הקוד mako בחלונית קוד הקופון. רוצים עוד עמיר בניון? כנסו לפייסבוק הרשמי שלו, שם ניתן לקבל אפשרות להורדה חופשית של שירו "נשמת כל חי".

>> יסמין לוי בשיר חדש וגרסה חדשה ללהיט, מתוך מהדורה מיוחדת של האלבום "Sentir"