"בסוף תראי אותי" הוא שיר אהבה וגעגועים הלקוח מהסדרה "להיות איתה" ומבוצע על ידי השחקן עופר חיון, המגלם בסדרה את אסף דהרי מבת-ים, אחיו של הגיבור הראשי עמוס דהרי (אביב אלוש), שחולם להיות זמר. דהרי השקיע בסינגל בכורה עשרת אלפים שקלים שאימו הוציאה בחשאי מקרן הפנסיה שלה ושל אביו, והתוצאה היא שיר קורע לב.

בפרק של "להיות איתה" ששודר השבוע, מושמע השיר ברדיו, בדיוק ברגע הכי לא מתאים מבחינתו של אסף דהרי - כאשר הוא מבין שנכשל בעצירת פרסום תמונה שהדליף לעיתון, בה מצולמים אחיו שמאורס לונסה, יחד עם הדוגמנית נועה הולנדר, ואחרי שהבחורה עמה יצא - שמרית, אותה מגלמת יאנה יוסף, לקחה לו את כל הכסף שקיבלו מהצלם. במקום שישמח על החלום הגדול שמתגשם - שידור השיר שלו ברדיו - הבאסה העכשווית של אסף דהרי מתחברת עם העצב של השיר הבוקע מהרדיו, עד כדי אירוניה, כאשר החבר שיושב איתו לא מבין את המצוקה בה הוא שרוי ומתלהב כמצופה משידור השיר.

מה יעלה בגורל התמונות של נועה (תמונת AVI: mako)
חולם להיות זמר. עופר חיון בתפקיד אסף דהרי, עם יאנה יוסף בתפקיד שמרית | תמונת AVI: mako

את "בסוף תראי אותי" כתב יוצר הסדרה אסי עזר (שכבר כתב בעבר את השיר "צפוף" לראפרית שורטי). מי שהלחין, עיבד והפיק מוזיקלית הוא שי להב מלהקת "מופע הארנבות של ד"ר קספר", שניהל מוזיקלית גם את הסדרה "מה שקורה באילת VIP".

"בסוף תראי אותי"

"ובלילות זה לא פשוט לי, שהירח לא מביט בי, זה קשה זה קשה, ובימים יורה בך חיצים, פוצע אותך בשקרים, ואת מדממת אהבה

פזמון: וגם אם האורות כבים, יש בשמיים כוכבים, שמאירים עלי, בסוף תראי אותי

ובלילות זה לא פשוט לי, מחלונך אחר מביט בי, זה קשה זה קשה, ומתחת לעץ בגינה, אני בוכה בדממה, את המילים שלך שנתתי לרוח

פזמון: וגם אם האורות כבים, יש בשמיים כוכבים, שמאירים עלי, בסוף תראי אותי / גם אם ברחת הכי רחוק הלב שלך איתי, והוא מאיר עלי, בסוף תראי אותי, אותי".

"להיות איתה" משודרת החל מהשבוע במוצאי שבת אחרי "מאסטר שף", 22:30, ערוץ 2