מילים: אבי אוחיון | לחן: אבי אוחיון ומתן דרור

אם פספסתם, בשנה האחרונה הצעירים כובשים את המוזיקה הישראלית, והגל הזה גורר איתי הרבה טינאייג'רס שרוצים גם להצליח בתעשייה. אז הכירו את שיר זוארץ, תלמידת כיתה י"א בפתח תקווה, שלומדת פיתוח קול, רוקדת בסטודיו ולוקחת קורס בבית צבי. בגדול היא עושה את כל מה שאפשר כדי להתפתח בשירה ובריקוד ולהיות הזמרת הבאה שתצליח לפני הצבא. "תמיד ידעתי שזה מה שאני אעשה", היא מספרת "מה שלקח את זה צעד קדימה זה תגובות של אנשים והמשפחה. בקריוקי תמיד יש מיקרופון בשבילי, מצלמים אותי שרה ומעלים את זה לפייסבוק וישר יש מלא תגובות. זה הדליק לנו אישהי נורה, פידבקים חיוביים, זה נותן ביטחון".

למה לא ריאטלי?

"האמת שפנו אלי להגיע לתכנית אבל אני לא הייתי בעניין. רציתי דרך קשה ולהעריך כל דבר שאני מגיעה אליו, שאני מתפתחת עם האנשים שעובדים איתי. זה מה שהכי רציתי, לעשות את זה בדרך שלי".

לא מפחדת מהתעשיה?

"אמרו לי שאני נכנסת למשהו מאוד קשה. אני מרגישה בשלה מספיק ואני גם לא עושה שום דבר לבד, אם לא הייתי מרגישה בשלה זה לא היה קורה".

מה השאיפות שלך?

"אני שואפת הכי רחוק שאפשר. שכולם יאהבו את השירים שלי וישמעו אותם, אני עושה את זה לא כדי להיות מפורסמת, אלא כי אני אוהבת את זה".

מודלים להצלחה?

"אדל, סיה, טיילור סוויפט, אני גם מאוד אוהבת שירי מימון, רוני דלומי".

את מאוד צעירה, יכול להיות שישימו אותך באותה קטגוריה של נועה קירל או אגם בוחבוט, רק בגלל הגיל. 

"הן מוכשרות ועושות עבודה יפה, מביאות את הפופ לארץ שזה מעולה, יש מקום לכולם. כל אחת בסגנון שלה, אני מביאה משהו אחר לגמרי, יותר רוק פופ ישראלי".