מילים ולחן: דורון מדלי | בימוי: עומר טובי | ניהול אמנותי: יותם פפו

שכחו את כל מה שחשבתם על שירי גאווה: ליין האריסה ודורון מדלי, בית היוצר של "תל אביב" ו"פה זה לא אירופה", הוציאו השנה בלדה רוצחת. כנשק מנצח הם חברו לספיר סבן, זוכת "דה ווייס", שיכולה להרוג ולהחזיר לחיים עם הקול שלה. בזמן שכולם מצפים מהם ליצור שיר מרים, צוות האריסה בחר להתאים את עצמו לסטייל הקלאסי והטורקי של ספיר. חוץ מזה, אם שופטים לפי הלהיטים וההייפ שהליין הזה ייצר בעבר, זה כנראה הצעד הכי חכם שאפשר לעשות בתחילת הקריירה.

דורון מדלי ("אבא", "אם יש גן עדן") כתב את הבלדה במיוחד לספיר: "יש לה יכולת מדהימה להביא לעולם סיפור אמיץ על התסכול שעומד מאחורי מסע חיפוש אהבה. יותר מתמיד, בני אדם כיום מרגישים מבולבלים ואבודים בכל נושא חיפוש אהבה. בין כל האפליקציות והחיים הוירטואליים למסיבות ולחגיגות, עושה רושם שהשפע הרב דווקא משאיר יותר ויותר אנשים בודדים. הנושא הזה מאד חזק בקהילה הגאה, אבל אף אחד לא מעז לדבר עליו, בטח לא בשירים. בחרתי להוציא את הנושא לעולם, כדי שאנשים יוכלו לדבר עליו, ושיהיה להם שיר שאפשר להזדהות איתו".

את יציאת השיר מלווה קליפ חדש המשחזר את תקופת הרנסאנס עם מוטיבים ערביים ומזרחיים. ספיר תופיע עם השיר בפעם הראשונה עם האריסה על הבמה המרכזית של מצעד הגאווה מול 200 אלף איש. מחר, שישי (2.6) הם פותחים את שבוע הגאווה במסיבה באומן 17 בתל אביב. כרטיסים באטרף.

מחר בבוקר זה אצלכם - שיר הגאווה של האריסה! צילום: @tom_zvily

A post shared by אריסה ARISA (@arisa.tlv) on