אסף אמדורסקי פרומו (צילום: יניב אדרי)
נשמע משובח כהרגלו. אסף אמדורסקי | צילום: יניב אדרי

אסף אמדורסקי מוציא את השיר החדש "איפה את היום" כסינגל מתוך אלבום חדש. את השיר כתב והלחין אמדורסקי, שמנגן בכל הכלים ומארח בשירה את תום דרום.

כמו בשיר, גם באלבום המלא מנגן אמדורסקי בכל הכלים והוא נושא אופי ישיר ואינטימי במיוחד. בתחילת חודש יולי האחרון הסתגר אמדורסקי בביתו עם פסנתר, תופים, בס, גלוקנשפיל, פנדר רודס, מיטב הסינטיסייזרים שאגר במשך השנים, כמה גיטרות וציוד הקלטה שהיה לו או שאל מחברים. בלי מפיק, בלי טכנאי, בלי נגנים (ובלי תירוצים, לדבריו) הקליט אמדורסקי את האלבום החדש, צפוי לצאת כשנתיים לאחר אלבומו המצליח של אמדורסקי "הרי את" שהגיע למעמד "אלבום זהב".

"האלבום  נשען על מסורת אלבומי המופת של שנות השבעים, האלבומים בהם הנשימה היתה נינוחה יותר, השירים ארוכים יותר והסאונד רך והומוגני, רווי בקטעי נגינה חיה ואותנטית", אומר אמדורסקי.

במקביל לאלבום ישיק אמדורסקי בחורף הקרוב את מופע היחיד "קטעי קישור" שיכלול שירים חדשים מהאלבום המתרקם, להיטיו הגדולים בעיבודים רעננים וביצועים לשירים נדירים יותר, אותם לא ביצע עד כה בהופעות.

בין השירים ישתף אמדורסקי את הקהל בסיפורים קטנים ואישיים מראשית דרכו המוזיקלית, דרך אובדן אביו, הזמר בני אמדורסקי ז"ל, יחסיו עם עולם המוזיקה והאנשים שתרמו לעיצוב דמותו המוזיקלית, כל זאת בייעוץ אומנותי של איתן בלום. המופע יושק במסגרת פסטיבל הפסנתר הקרוב ב-18 בנובמבר באולם ירון ירושלמי במרכז סוזן דלאל בתל אביב.

>> עוד בנובמבר: פסטיבל העוד בירושלים עם איחוד של "נייט ארק" ו"ג'יש" של אהוד בנאי