בימוי: ערן פסח

שרי גבעתי מוציאה את הקליפ "Into Your Heart", שצולם בוילה מפוארת בהרצליה פיתוח, כשמנהל ההפקה בצילומים הוא שגיא, בן זוגה בחמשת החודשים האחרונים.

בקליפ נראית גבעתי כשהיא מביטה בראי ולפתע מתחיל דם לנזול מפניה ולכסות אותם. בהמשך היא נמלטת מהבית. גבעתי עצמה מסבירה:  "בקליפ יש בית אחד שבו גרות שתי נשים, ששתיהן למעשה אותה אחת, ואני מגלמת את שתיהן, משחקת את עצמי פעמיים, כשלמעשה שתיהן היא אותה אישה. אחרי שכל החיים היא נמנעת מלהפגש עם עצמה היא מחליטה שהגיע הזמן להכרות. היא פוגשת עצמה ומתעמתת עם עצמה".

"זה סוריאליסטי"

"מה שקורה שם הוא שיגעון ונגיעה בפצע פנימי. היא מתחילה לשאול את עצמה שאלות כמו מה עובר עליך, מה כואב לך, מה מניע אותך, ממש התעמתות עם עצמך. זה סוריאליסטי. כשכתבתי את השיר נאלצתי לפגוש את עצמי ולהתעמת עם אמיתות שלא ראיתי בעבר, שהסתרתי ממני. עצם העובדה שגם הייתי צריכה לשחק את האמת הזאת בקליפ שחררה אותי לחופשי".

-כלומר?
"הפיתרון בסוף של הקליפ הוא שהיא מרגישה חופשיה, כי היא גילתה מי היא ומבינה שהיא לא מסתירה יותר. היא שחררה את עצמה מהאיפוק והמסכה, מהפרצוף השמח שבו הכל בשליטה שהוחזק עד היום. זה משליך על הרבה דברים, על תדמית, על לחיות את החיים אחרת, כי לפעמים התדמית שלך בעיני עצמך היא לא נכונה. זה קליפ שהוא כמו ללכת לפסיכולוג בפעם הראשונה".

שרי גבעתי בקליפ
כן, זו את. שרי גבעתי בקליפ
שרי גבעתי בקליפ
היופי הטבעי. שרי גבעתי בקליפ
שרי גבעתי בקליפ
וגם זו את. שרי גבעתי בקליפ

שרי גבעתי בקליפ
על הרצפה. שרי גבעתי בקליפ