פבלו רוזנברג פרומו (צילום: דן פרץ)
כרטיס לגן עדן שמור בשבילנו. פבלו רוזנברג | צילום: דן פרץ

פבלו רוזנברג החייכן ממשיך במסע אל אלבום החזרה לשורשים הלטיניים שלו ועושה זאת הפעם עם הסינגל השני "ארץ מובטחת", המשלב אלמנטים של מוזיקה אנדולוסית ופלמנקו. רוזנברג אומר עליו: "שיר געגוע למולדת, לנוף ילדות, לחלום שהתגשם, לאהבה תמימה", אז מי אנחנו שנתווכח. מדובר, ותרשו לנו להמר, באחד מלהיטי הקיץ הקרוב, שירוץ חזק על שפת הבריכות, בחופי הים, במועדוני הריקודים ומסיבות. אולה פבלו!


"ארץ מובטחת" מגיע אחרי ש"כשאני מתאהב", הסינגל הראשון מתוך האלבום הלטיני של רוזנברג זכה להצלחה ברדיו ובמהלך תקופה קצרה רשם למעלה מ 1,000 השמעות בתחנות הרדיו השונות.

האלבום הלטיני של רוזנברג יורכב כידוע כולו מגרסאות בעברית לחומרים שמקורם בדרום אמריקה ובספרד - משירים שגדל עליהם ועד להיטים עכשוויים.

ארץ מובטחת

איך שהקיץ בא אליי, רוצה לחזור אלייך, קרן אור שוטפת, ומסנוורת את עיניי / ריח של לחם בוקר, שוב רוצה לחזור אלייך, בכיס אחד יש מפתח, בכיס אחר יש תמונה / בדרך שלי עדיין יש דרך, לך יש את הכל הזמן, האהבה שם נשארה, אז איך אמשיך מכאן

פזמון: ארץ מובטחת, ענן מעלינו, כרטיס לגן עדן, שמור בשבילנו

אחרי השמים יש לי שמים, לחזור אלייך, הערב הזה שלי, וגם אני של עצמי / אין התחלה לסוף הזה, מתי אחזור אלייך, כמו רקפות פורחות, מתחת סלע מונח לבי

פזמון: ארץ מובטחת...

>> ודויד ברוזה חוזר לסיקסטיז ב"חולם"