אחרי שהנהיג את להקת "שוטי הנבואה" ונחל הצלחה באלבום הסולו הראשון שלו, שכלל את הלהיטים "הזמן עושה את שלו" ו"אדם צובר זכרונות", עומד אברהם טל להוציא את אלבומו השני.

מתוך האלבום מוציא היום טל את השיר "אורות", אותו כתב והלחין. "השיר מדבר על שתי השניות האלה,שכל החיים חולפים אל מול העיניים", אומר טל, שמצרף הסבר גם בקטע וידיאו. "כל המקומות, הזיכרונות, הדרכים, כל התהיות וברגע כזה ,כל הטפל נעלם וברור מה חשוב ומה פחות. השיר מדבר על סוג של התעוררות, על אירוע משמעותי שקורה מתישהו לכל אחד בחייו, שאחריו ברור לו איך ולאן הוא ממשיך ועל מה הוא מסכים לוותר. ברגע כזה הכל מתבהר וערך החיים גובר על הכל".

"אורות" הוא שיר הנושא מאלבום באותו שם אותו משלים אברהם טל בימים אלה יחד עם המפיק המוזיקלי יונתן דגן (Jviews) השוהה בניו-יורק, כשהתקשורת ביניהם נעשית בעיקר דרך המחשב.

כמו כן יוציא אברהם טל ל"אורות" 7 רמיקסים, אותם יצרו הקרטל, התקווה 6, שלומי אברץ (madboojah), אורי שוחט, Hypersonic ,כוח ראסטה ואברהם טל בעצמו. הגרסאות ייצאו על גבי דיסק ויוצעו למכירה במחיר מתנה בחנויות המוזיקה וכמו ילוו בקטעי וידאו ברשת.

בנוסף, בימים אלה עובד אברהם טל עם עדי גולדשטיין על כתיבת מוזיקה מקורית לסדרת הטלוויזיה החדשה "חטופים", הצפויה לעלות במרץ הקרוב בערוץ 2.

אורות

כל המקומות שבהם היית / עולמות שראית וגילית / כל השאלות שבדרך שאלת / לפעמים לא העזת לגלות

פזמון: אורות מהבהבים / בשתי שניות / חולפים חיי אל מול עיניי / קולות מזמן אחר / הלב אומר להתעורר מהר

כל הדרכים נפתחות לפניך / מתגלות מול עיניך בחייך / כל התהיות נעלמות ברגע / ועכשיו ברור מה חשוב ומה פחות

פזמון: אורות מהבהבים / בשתי שניות / חולפים חיי אל מול עיניי / קולות מזמן אחר / הלב אומר להתעורר מהר

כל הזכרונות / הדמעות שבכית / שניקו את פניך מהתום / כל החוויות שהעצימו את ימייך / שהדירו שינה מעיניך בלילות