אין תמונה
פעם שלישית? בני אלבז

הזמר בני אלבז מוציא את השיר החדש "החיים הם גלידה" שכתבה ליאת רברנר לפי לחן ארמני, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של ציקי זנתי, שעושה מהשיר הזה בטוקדה ברזילאית עם קריצות למוזיקה צוענית וערבוב של אלמנטים ספרדיים נוסח הג'יפסי קינגס.

בימים אלה יוצא אלבז יצא לסיבוב הופעות חדש ברחבי הארץ עם מופע בליווי ארבעה נגנים, שיכלול את מיטב שיריו מכל הזמנים ,בתוספת גרסאות הכיסוי שביצע בתוכנית "היכל התהילה" בה זכה הקיץ (ביניהם "שהשמש תעבור עלי"), והשירים החדשים שהוציא לאחרונה כמו "חייל של אמא" עם שימי תבורי.

מופע ההשקה החגיגי של אלבז יתקיים ב"רידינג 3" בנמל תל אביב ב-16 בנובמבר. הופעות נוספות בסיבוב יתקיימו ב-17/11 נס ציונה היכל תרבות, 19/11 ירושלים אולם ג'ראר בכר, 3/12 המשכן לאומנויות בבאר שבע ו-8/12 תאטרון חולון.

 

"החיים הם גלידה"

"יש לי אלף ניגונים, שירים בכל הטעמים, יש גיטרות, יש תופים ומנדולינה / אהבה וחיבוקים, כולם שמחים כולם רוקדים, עם הטנגו והקצב יהיה הפה קרנבל / השירים הם טעמים, תות בננה ווניל, יש לי אלף ניגונים, אני עף על הבמה ואתכם בנשמה, כל חיי הם רק שירים

פזמון: גלידה...החיים הם גלידה, כמה כמה גלידה, שר שירים ועף על הבמה

שהבוקר מתעורר, חם בחוץ שורף בלב, אני עף על הבמה, ואתכם בנשמה, אהבה וחיבוקים, כולם שמחים כולם רוקדים, עם הטנגו והקצב יהיה פה קרנבל, השירים הם טעמים, תות בננה ווניל, יש לי אלף ניגונים, אני עף על הבמה ואתכם בנשמה, כל חיי הם רק שירים

פזמון: גלידה..

>> אתי ביטון בשיר חדש: "המזל בחייך"