שלומי שבן, אפרת גוש (צילום: יוסי צבקר,  יחסי ציבור )
שלומי שבן ואפרת גוש | צילום: יוסי צבקר, יחסי ציבור

סלקום משיקה את ווליום חנות מוזיקה בעלות של 19.90 ש"ח לחודש, שלדבריה תהיה "ללא הגבלה ובכל מקום, בסטרימינג במחשב ובסלולר, כולל אייפון". החברה מציעה: "ללקוחות כל החברות מאות אלפי שירים של הלייבלים הבאים: וורנר, Sony BMG, יוניברסל, EMI, הליקון, NMC, הד ארצי, נענע דיסק, הפיל, פונוקול, התו השמיני, MBOX, לב גרופ, הפקות המזרח, תטה, קשת, איי רד, אלמדמין, ניו סאונד, מארכיטקט".

"הממשק נותן מענה לכל הפלטפורמות הסלולריות", מבטיחים בסלקום. |אפליקציות במכשירי אנדרואיד, ג'אווה ובלקברי. כולל קישור לרשתות חברתיות ולפייסבוק. באייפון פותח ממשק ייחודי וחדשני המבוסס על טכנולוגיית HTML5. שמיעת השירים היא באמצעות סטרימינג, ללא הגבלה בסלולר ובמחשב, ניתן לבנות פלייליסטים אישיים ולשתף את החברים בפייסבוק. החנות גם כולל ממשק משתמש מלא בערבית".

פסטיבל מוזיקה אינטראקטיבי

לרגל ההשקה מפיקה סלקום פסטיבל מוזיקה אינטרנטי אינטראקטיבי ב"לייב" שהוא למעשה מופע חי מול קהל של עשרות אלפי גולשים, המשודרים באמצעות מצלמות webcam מהבית. ההופעות ייערכו בשידור חי באינטרנט ובסלולר, באולפן ייחודי שנבנה לטובת הפסטיבל וכולל מאות מסכי לד וללא קהל פיזי.

בפסטיבל יופיעו שני אמנים מדי ערב:
10.4 –  מוניקה סקס והדג נחש, 11.4- שלומי שבן וברי סחרוף, 12.4 – מרסדס בנד והיהודים, 13.4 – עידן יניב ומשה פרץ, 14.4-  אפרת גוש, קרולינה ואברהם טל

אין תמונה
אולפן הפסטיבל האינטרנטי-אינטראקטיבי: אמן מופיע מול מאות מסכים

הקהל יורכב מהגולשים בבית (לקוחות כל החברות, ללא עלות, ברישום מראש) שיצפו בהופעה ויהיו חלק מהקהל על גבי המסכים באמצעות מצלמות ה webcam הביתיות. ההופעות מאפשרות שיתוף עם הפייסבוק של הצופים. לדוגמה - כאשר אמנים ישיר שיר אהבה תמונות של זוגות יעלו מתוך התיקיות של הגולשים. הצופים יהיו חלק פעיל מההופעה ויכולו לשתף, להגיב ולצ'וטט עם הצופים האחרים, עם חבריהם מהפייסבוק וכמובן עם האמן.

לצורך כך פותחו וידג'טים לשימוש של הגולשים כגון- וידג'ט מחיאת כפיים, הדלקת מצית, קיר סטטוסים שנמצא על הבמה ומאפשר לגולשים לדבר אל שאר הצופים ואל האמן, צ'ט עם חברים מהפייסבוק ומשתתפי הפסטיבל ועוד אינטראקציות אינטראקטיביות שיקרו במהלך ההופעות אל מול הקהל.

>> ליידי גאגא במגעים להופעה נוספת בארץ