משפחת אליאסי נגד סאבלימינל, פרק 324. בנובמבר האחרון הוציא יואב "הצל" אליאסי שיר מחאה חריף נגד חברו לשעבר ושותפו לשעבר קובי "סאבלימינל" שמעוני. זה קרה אחרי יותר מעשר שנים של חברות ועבודה משותפת. שיתוף הפעולה התפרק ו"הצל", כנהוג בעולם ההיפ הופ, הוציא את זעמו על הקולגה.

התשובה של סאבלימינל: ארבעה להיטים

עברו שבועיים, עדיין נובמבר, וסאבלימינל ענה לצל בראיון בזמן צילומי הקליפ "עליי", הלהיט הגדול שלו עם דנה אינטרנשיונל. המסר שלו היה פייסני מאוד אז: "מצער אותי שהתקשורת מנצלת אותו על הגב שלו ועל הגב שלי".

אבל נדמה שהתשובה האמיתית של סאבלימינל מגיעה בעבודה. ארבעה להיטים הוא הוציא השנה בדרך לאלבום חדש, וכולם הצליחו: "עליי" עם דנה אינטרנשיונל, ו"International" , שזכו לקליפים ו-רמיקסים, "פעימות" עם מומי לוי, שזכה בעצמו לרמיקסים ושני קליפים ו"Fuego" עם טוני טאץ', שמככב בימים אלה ברדיו.

"מי שמדבר על אמא שלי בעיתון, ימצא את עצמו בעמוד האחרון"

מנגד, כנראה שבמשפחת אליאסי החליטו שלא לוותר לסאבלימינל. ממש עכשיו הוציא איתמר "יאנגי" אליאסי, סולן הרכב הראפ-היפ הופ "כלא 6", שיר מחאה ונאצה חריף נגד קובי "סאבלימינל" שמעוני. שם השיר "סאבלימיז"ל", כבר מעיד על כוונות ותחושות זעם.

אליאסי שר על הסכסוך בין הצדדים: "מי שמדבר על אמא שלי בעיתון ימצא את עצמו באותו מקום בעמוד האחרון. אתה פרסי כמו קצב שמחפש את מי לדפוק, אבל אני זה איתמר ובקיצור זה א' עכשיו נראה את הפרצוף שלך לכל הארץ''.

"מכרת את החברים בשביל כסף"

על "משפחת תאקט" של סאבלימינל, בה היה חבר אחיו "הצל" לצד ראפרים נוספים כמו שי 360 ואילן בבילון, שגם הם עזבו, הוא אומר: "אין משפחה, אין מעריצים, אתה לא תחזיר לי כי אין לך ביצים... אין משפחה, אין תאקט, אין אפס, אתה מכרת את החברים בשביל כסף".

לצד השיר מוסיף אליאסי בכתב: "בקרוב כלא 6 חוזרים מהמתים עם שירים חדשים, אבל לפני קבלו שיר קטן ישר מהלב שלי".

>> איפה הילד חוזרים בשיר המחאה "אני במצב". ראיון עם חמי רודנר