גרג דולי ולהקות "אפגן וויגס" חוזרים לישראל ויופיעו ב-24 בפברואר, 2015 במועדון "בארבי" בתל אביב. זאת אחרי שהופעותיהם הקודמות בארץ, ביוני 2012, זכתה לביקורות משבחות.

דולי ו"הוויגס, מההרכבים האלטרנטיביים המוערכים על הפלנטה, ישובו לארץ עם האלבום החדש "On The Beast", ראשון מזה שש עשרה שנה. האלבום, שיצא בלייבל הראשון שלהם "סאב פופ", כולל שירים כמו "Algiers", "The Lottery" ו-"Matamoros". בעקבותיו יצאו לסיבוב הופעות ברחבי העולם, איתו יגיעו גם אלינו. המופע שלהם צפוי להיות שילוב רוק וגראנג' בדיסטורשן גבוה, מלודיות בלוז ונשמה, הכריזמה האפלה והמיוסרת של דולי. שירים שורטים, ושואו רועש, בועט ומסחרר.

*את המופע מביא לישראל המפיק שוקי ווייס. לפרטים ורכישת כרטיסים.

"The Afghan Whigs", ממבשרי הגראנג', החלו לפעול בסינסנטי, אוהיו, באמצע שנות השמונים, ויצרו סגנון שהזניק אותם לפסגת סצנת האינדי המקומית. אלבומם הראשון, "Big Top Halloween", שיצא ב-1988 והמוניטין שיצא להם בתחום ההופעות יצרו הדים באמריקה, והובילו אותם לסיאטל, לחתימה בלייבל האינדי הבולט ביותר של אותן שנים "סאב-פופ", הלייבל שהפיץ את בשורת הגראנג' של להקות כמו נירוונה, סאונדגארדן, מאדהאני ו"דינוזאור ג'וניור".

אלבומם "Congregation" סיפק להיטי אינדי כמו "Turn on the Water" ו-"Conjure me" שהגיעו למיינסטרים ושודרו באמ.טי.וי. את אלבומם המוערך והמצליח ביותר "Gentleman" הקליטו "אפגן וויגס" בלייבל "אלקטרה"  ומיד לאחריו את האלבום "Black Love". זמן קצר לאחר יציאת אלבומם השישי " 1965" (שיצא ב-1998) התפרקה הלהקה למורת רוחם של מעריצים רבים.

כאמור, ב-2012, למעלה מעשור אחרי פירוק הלהקה, איחד גרג דולי את שלושת חברי הלהקה לסיבוב הופעות קצר, שכלל את צמד ההופעות בישראל, ואת האלבום החדש. חוץ מהביקור עם "אפגן וויגס" לפני שנתיים וחצי, דולי הופיע בישראל עוד שלוש פעמים, עם מארק לאנגןtwilight singers וה"Gutter Twins".