אם אתם עדיין לא מכירים את השם אבי אבורומי כנראה שאין לכם חשבון טיקטוק או שהאינסטגרם שלכם מקולקל. הזמר בן ה-25, שמתחזק חשבונות פעילים מאוד ברשתות החברתיות (למעלה מ-100 אלף עוקבים בכל אחד מהם), משחרר הבוקר את "אהבה עיוורת" דואט ביחד עם היוצרת הדס שור. את השיר את שור כתבה ועל ההפקה היה אמון אסף צרויה.

לטובת מי שלא מכיר, נספר שאבורומי ריגש את הישראלים כששחרר את "לאהובי", השיר שהקדיש לזכרו של החייל עמית בן יגאל ז"ל שנרצח ב-2020, ומאז הוא ממשיך לבסס לעצמו קהל מעריצים אדוק מסביב לארץ. עם סבב הופעות סולד אאוט בזאפה כרמיאל, באר שבע, וחיפה או מופעים ברידינג תל אביב זה נראה שהוא גם לא מתכוון לעצור.

בפברואר האחרון הזמר שנולד כמוסלמי והתגייר במהלך שירותו הצבאי, התראיין למגזין סופשבוע של mako, שם הוא סיפר על ילדותו באילת ועל החיבור שלו לדת. "ההורים שלי רצו להתנתק, למצוא את הפינה שלהם ולהתחיל את החיים"' סיפר.

"הם עברו לאילת כי הם רצו לצאת מהאזור הזה של ערבים-יהודים ולהיכנס לאזור שהכל סבבה, חופשי, אפשר לעשות מה שרוצים, אין עניינים. אילת הייתה המקום המושלם, כי באילת אפשר באמת להתרחק. הרוב המוחלט היו יהודים וזה התאים להורים שלי. הגעתי לגן יהודי, מעון יהודי, הכל בעברית. בתעודת לידה השם שלי הוא אברהם, אבל כבר בגן קראו לי אבי ומשם זה נתפס".