ריהאנה בהופעה בניו יורק מאי 2013 (צילום: Mike Lawrie, GettyImages IL)
הצביעו ריהאנה! | צילום: Mike Lawrie, GettyImages IL

המופע של ריהאנה בישראל, שצפוי להתקיים ב-22 באוקטובר 2013 בפארק הירקון בתל אביב, נמצא בסכנת ביטול - וזו הסיבה (ככל הנראה) שטרם הוכרז רשנמית על ידי המפיקים, וטרם החלה אליו מכירת הכרטיסים. ל-mako נודע כי מנהליה של ריהאנה כבר חתמו על חוזה בדבר הופעה בישראל בתאריך הנקוב, אבל הצרות מגיעות הפעם דווקא מהכיוון המקומי, יותר נכון - מהכיוון המוניציפלי.

ב-22 באוקטובר יערכו הבחירות המוניציפליות בישראל, וראשי הערים תל אביב ורמת גן חוששים שבגלל השינויים בתנועה ועומסי התנועה באיזור פארק הירקון באותו היום - יימנע מתושבי הערים הללו להגיע, להצביע ולהשפיע בבחירות למועצות ולראשי הערים. זו גם הסיבה שעד כה עיריית תל אביב והנהלת פארק הירקון (חברת "גני יהושע") לא אישרו את קיום המופע בפארק, מה שמעמיד את המופע של ריהאנה כולו בסכנת ביטול.

המפיקים מנסים להזיז את ריהאנה ל-26 באוקטובר

הלל פרטוק, דובר חברת "גני יהושע", אמר לערן סוויסה כתב "ישראל היום": "מנכ"ל גני יהושע חיים רונן הודיע להפקה כי המופע שאמור למשוך עשרות אלפי צופים יכול למנוע מהתושבים להגיע להצביע".

גורמים בהפקת המופע של ריהאנה בישראל אמרו לכתב העיתון כי ההפקה הישראלית מנסה לשריין את התאריך החלופי 26 באוקטובר, ובשלב זה הנושא נמצא בבדיקה מול מנהליה של ריהאנה, שנמצאת בימים אלה בעיצומו של סיבוב הופעות חובק עולם בעקבות אלבומה האחרון.

>> הצביעו למצעד להיטי ישראל באירוויזיון