עידן עמדי, פיינליסט העונה האחרונה של כוכב נולד, בלט לעומת שאר המתמודדים בעונה הזו בשני אלמנטים מרכזיים. הראשון הוא העובדה שהגיע לתוכנית ישירות משירות קרבי כמפקד בהנדסה הקרבית, והשני הוא השירים המקוריים אותם שר בתוכנית, כשהמפורסם מביניהם הוא "כאב של לוחמים", אותו ביצע באודישן המפורסם שלו, שצמרר את צוות השופטים (השיר השני המקורי של עידן עמדי בתוכנית היה "עכשיו").

"כאב של ג'ובניקים"

אבל מסתבר שהכנות של עמדי והכאב שלו על חבריו בחיל ההנדסה וההתרגשות שגרם למאות אלפי מעריצי התוכנית, יכולים להיות גם חומר לפרודיה עבור שני חבר'ה, המזדהים בשמות גימ"ל ודל"ת, שכתבו יחד את השיר "כאב של ג'ובניקים". הם כמובן טוענים שהשיר אינו נועד לפגוע בעמדי או בצה"ל, כדי לנקות את עצמם מהפאדיחה.

וכך הם כותבים: "הבהרה: המציג אינו חייל. אין לנו כל קשר לעידן עמדי או להפקת "כוכב נולד". אין בכוונת היוצרים להעליב, להוציא דיבתו או להטיל ספק באמינותו של צה"ל ו/או עידן עמדי. למעשה, אין זו תקיפה אישית ואנחנו חושבים שעידן עמדי סבבה. ושצה"ל עושה פעילות חשובה, אמן. ביצוע: דלת (שאינו חייל), מילים: גימל ודלת, צילום, עריכה וכתוביות: גימל".

"כאב של מחבלים"

צחקתם? כועסים? נראה מה תגידו על גרסה נוספת לשיר של עמדי - "כאב של מחבלים", שמנסה להסביר לעמדי שהוא לא זכה ב"כוכב נולד" כי אין אסאמאסים בעזה. לא ברור מי יצר אותה, אבל היא משעשעת ומכעיסה לפחות כמו הגרסה שלפניה.

>> טוקבק עם איתמר אליאסי ומייקל הרפז - "Turn U up"