לפי הריאיון עם נועה קירל ששודר באולפן שישי ביום שישי האחרון, זה לא כל כך ברור אם לונאי ג'פנייר אוסוריו (או פשוט לונאי) ידע את הסיבה האמיתית לנחיתתו בארץ: "זה חבר שלך? אקס שלך?", הוא שאל את קירל על סט הצילומים לפרסומת של yes, כשהוצגה לו תמונה של מרגי. ידע או לא? כנראה לא נדע לעולם.

מאז שעלתה הפרסומת בסוף השבוע האחרון, במהלכה כוכבת הפופ מרפררת לפרידה המתוקשרת (ועכשיו מתברר גם שהיא לא נגמרה בטוב?), כולם שוברים את הראש מאיפה הם מכירים את לונאי - אז אמנם אנחנו לא ניתן לעצמנו יותר מדי קרדיט, אבל כשאמרנו שאתם צריכים להכיר אותו ב-2019 - כנראה היו כמה שהקשיבו. 

לונאי (21), לאלו מכם שעדיין מתייחסים אליו כ"כוכב רשת" כפי שהוצג בראיון בסוף השבוע, נחשב היום לאחד מהקולות הבולטים והמוכשרים ביותר בדור הצעיר של המוזיקה הלטינית. הוא פרץ לפני כשלוש שנים אחרי שכריס ג'דיי, אחד מהמפיקים הבכירים בתעשייה הלטינית, צפה בסרטונים שלו עושה פריסטייל בפייסבוק, נדלק והחתים אותו על חוזה הקלטות.

עם הרוח הגבית של ג'דאיי וכמה מהכותבים המוכשרים ביותר בתעשייה, הזמר הצעיר שחרר בפברואר 2019 את "Soltera", וכמה חודשים לאחר מכן דדי יאנקי ובאד באני "עלו עליו" לטובת הרמיקס לאותו שיר שהתפוצץ בענק - נכון לעכשיו הגרסה המשותפת שלהם עומדת כבר על למעלה מ-680 מיליון האזנות בספוטיפיי.

כמיטב המסורת באמריקה הלטינית, מהר מאוד הכינוי "אל ניניו" הודבק ללונאי הצעיר שנולד בפוארטו ריקו, ובמקום לברוח ממנו הוא קרא לאלבום השני שלו שיצא במאי האחרון. באלבום עצמו הוא משלב את כל הסגנונות שטרנדיים בצד השני של כדור הארץ: מרגאטון, דרך טראפ ודריל ועד ל"בלדות טרופיות". מאז יציאתו הוא סופר כבר 12 מיליון מאזינים חודשיים, והשיר הבולט ביותר באלבום הוא ללא ספק "TODO O NADA" ("הכל או כלום"), שיתוף הפעולה המעולה שלו עם הכוכבת הברזילאית אניטה, שגרף כבר למעלה מ-75 מיליון האזנות בספוטיפיי. 

אז נכון שללונאי אין עדיין באנגר משלו שהוא סוחב לבד, אבל לפי שיתופי הפעולה שהספיק לעשות בקריירה הקצרה שלו זה באמת עניין של זמן עד שכולם, גם מחוץ ללטינו אמריקה, יזהו את הפוטנציאל שהאמנים החמים ביותר של הז'אנר זיהו כבר לפני שנתיים.

אגב, מאפיין בולט אצל לונאי לעומת שאר האמנים שעוסקים בטראפ (לטיני או אמריקאי), וכנראה נובע מהפער הדורי, הוא שהוא לא מוכן לעודד אלימות או ביזוי נשים. "למרות שאני בעולם הזה של המוזיקה האורבנית, האם אני צריך לטפח אלימות שהיא נגד מטרת האלוהים? ממש לא ואני פשוט עושה מה שאני אוהב". מה נגיד? בינתיים נראה שהולך לו לא רע, בלי קשר לפרסומות כאלו או אחרות.