חיים סבן, איש העסקים הישראלי-אמריקאי, החתים את סטטיק ובן אל תבורי על חוזה הקלטות בינלאומי תחת לייבל הענק האמריקאי - קפיטול רקורדס. החברה נמצאת בבעלות של תאגיד ההקלטות הגדול בעולם, יוניברסל גרופ, תחתיו פועלים גם אמנים כמו ליידי גאגא, מריה קארי, ג'יי זי, טיילור סוויפט, לורד וקולדפליי.

פורסם כי על הצמד נלחמו עוד שלוש חברות תקליטים מובילות בעולם שהציגו תכניות לגבי המשך הקריירה של השניים, אך לבסוף נבחרה קפיטול רקורדס. השניים צפויים לשחרר בקרוב שירים באנגלית שיופצו תחילה בארה"ב ובדרום אמריקה. מדובר בהשקעה כספית עצומה שמוערכת בכ-5 מיליון דולר. כחלק מהחוזה, עליו הם חתומים ל-10 שנים, סטטיק ובן אל עתידיים לשחרר עשרה אלבומים בינלאומיים. מדובר בהסכם המוזיקלי הגדול ביותר שנעשה עם אמן ישראלי. ג'ורדי ימשיך להפיק את המוזיקה של הצמד המצליח.

סטטיק ובן אל, חיים סבן (צילום: יחסי ציבור)
סטטיק ובן אל, חיים סבן | צילום: יחסי ציבור

ביום שני הקרוב תנחת בישראל מפיקת השירה הבינלאומית אמילי רייט. במהלך הביקור שלה, השניים יקליטו את שני הסינגלים הראשונים שלהם שיופצו מעבר לים. רייט מתחזקת קריירות של אמנים כמו בריטני ספירס, פיטבול, קלי קלרקסון, פלוריידה, קלי רולנד ואדם למברט. בנוסף, הצמד יטוס במאי הקרוב ללוס אנג'לס כדי לצלם קליפים לשירים החדשים. הראשון שבהם צפוי לצאת כבר יולי. 

 חיים סבן סיפר: "אני מאמין שהכישרון של סטטיק ובן אל ידבר לחובבי מוזיקה ברחבי העולם. יחד עם הצוות המקצועי שמלווה אותם, נשמח בסבן קפיטל גרופ לסייע להם בפיתוח השלב הבא בקריירה המיוחדת והמוצלחת שלהם".