אין תמונה
היי, שאול, גם אני יהודי. אדם גרין

אדם גרין, זמר אינדי יהודי מברוקלין, ששיריו כיכבו בסרט המפורסם "ג'ונו", מגיע לישראל להופעה אחת, שתתקיים בבארבי תל אביב, ביום שני ה-12 באוקטובר.

גרין, סינגר-סונגרייטר במהותו, נחשב בעיני אוהדיו לגיבור הפרובוקטיבי של ה"אנטי פולק". המוזיקה שלו מאופיינת כאינדי-רוק ופולק עם נגיעות של בלוז ואוונגרד. המלודיות הנעימות מלוות את קול הבס שלו. הטקסטים כוללים התבטאויות ציניות וגסויות.

גרין החל את דרכו המוזיקלית כחבר בצמד האנדרגראונד הניו יורקי "Moldy Peaches", אך הצליח יותר בקרייקת הסולו אליה יצא ב-2002. עד כה הוציא ארבעה אלבומי סולו : "Garfield", "Friends of Mine" ו-"Jacket Full of Danger", והאחרון ביניהם "Sixes & Sevens", אשר זכה לביקורות חיוביות ואהדת הקהל.  בימים אלה מסיים גרין לעבוד על תקליטו החמישי, וכמו כן זכה כאמור לחשיפה עולמית רבה לאחר ששיריו שובצו בפסקול הסרט "ג'ונו" ב-2008.

פרפורמר תאטרלי; רודף שערוריות תקשורתיות

גרין ידוע כפרפורמר תיאטרלי ומוגזם, לעיתים הוא עולה לבמה עטוי בגלימות צבעוניות וביזאריות, כמעין תחפושות צבעוניות. עד היום הספיק לשתף פעולה עם הסטרוקס, קינגס אוף ליאון, לורה מארלינג והטינדרסטיקס.

בשמו של גרין נקשרו גם כמה שערוריות תקשורתיות. הוא זכה להצלחה באמריקה ובאירופה ובמיוחד בגרמניה, שם הגיע לראיון בטלוויזיה שיכור לחלוטין עם בקבוק בירה ביד, והחל להתפרע בשידור חי. בנוסף הגיע תחת השפעת סמים לראיון בשידור בתחנת רדיו בניו יורק וסיפר על חוויותיו ועל חזרתו הפיקטיבית מהמלחמה בעיראק.

על הבאתו של אדם גרין לארץ אחראית חברת "נרנג'ה הפקות", אשר הביאה לארץ את קורט ווגנר, why? M83 , קלקסיקו, סקאטאלייטס, ואת ההופעה המתכננת של mum האיסלנדים. כרטיס משולב לאדם גרין יחד עם MUM  יעלה 319 שקלים.

Adam Green - Dance With Me