להקת הרוק הבריטית "ריפאבליקה" תגיע לראשונה לישראל ותופיע ב-11 בדצמבר (חמישי) במועדון בארבי בתל אביב.

"ריפאבליקה" נוסדה בשנת 1994 ופרצה לתודעה העולמית בשנים 1996-1999 עם הלהיטים "Ready to Go", ו-"Drop Dead Gorgeous". כיום חברים בהרכב הלהקה הסולנית סמנת'ה סאפרקלינג (Saffron), טים דורני, ג'וני מייל וקונור לורנס.

הסאונד של ריפאבליקה הושפע ממהפכת ההאוס-טכנו הבריטית אבל גם מהגראנג' האמריקני. במקומות מסוימים הם הוגדרו כטכנו-Pאנק. אלבום הבכורה של הלהקה, שנשא את שמה, יצא בשנת 1996 והגיע למקום הרביעי במצעד האלבומים הבריטי. הסינגל "Ready To Go" הגיע למקום ה-13 במצעד השירים, והסינגל "Drop Dead Gorgeous" למקום השביעי.

לצד ההצלחה במצעדים, הלהקה חובקה על ידי העיתונות, כחלק מגל של להקות עם סולניות כוחניות, כמו "גארבג'" ו"סקאנק אנאנסי", וזמרות כמו מרדית' ברוקס ואלאניס מוריסט. סולנית ההרכב, סאפרון, שיתפה פעולה עם להקות אחרות ותרמה את קולה לסינגל "Fuel My Fire" של הפרודיג'י, ולדואט "Just Say Yes", הפותח את אוסף הלהיטים של הקיור.

"ריפאבליקה" יצאה לפגרה בשנים 2001 עד 2008. אז התאחדה הלהקה במפתיע בלונדון וניגנה את להיטיה בפני קהל צמא. זמן קצר לאחר מכן שחררה הלהקה רמיקס לסינגל "Ready to Go" שהגיע למקום הראשון במצעד הסינגלים הבריטי, הצלחה שהובילה לסיבוב הופעות עולמי שנמשך עד היום.

מפיקי המופע בישראל: יונתן ליפיץ (Yellow Brick) וכרמי וורטמן (טובי וייבז), בשיתוף ליין המסיבות "BigMouth" של הדיג'ייז אלינורה שקרסיוגלו וגיל מאורר, אשר חוגגים ארבע שנים לליין ויתקלטו לפני ואחרי ההופעה.

רכישת רטיסים, החל מ-139 ש"ח.

ריפאבליקה בהופעה, 2014