אם יש משהו אחד שעומר אדם כנראה לא ציפה לו השבוע, זה ה"זובור" שקיבל ממעריציו של עופר לוי. הכל החל להתגלגל אחרי סרטון שעלה השבוע לפייסבוק ולאינסטגרם ובו נראה אדם מתרגש בזמן שהוא שר לצדו של לוי, באירוע בו בילו השניים יחד.

קולו של לוי, כידוע, נחשב לתופעה שמתרחשת "פעם בדור", ועדר מעריציו הפנאטי, שהולך איתו באש ובמים כבר למעלה משלושה עשורים, הופתע למראה הסרטון של השניים יחד, ולא נשאר חייב: "תקשור לו את השרוכים" כתב אחד ממעריציו של לוי לעומר אדם. "ליד עופר לוי, עומר אדם הוא זמר קריוקי", כתב מעריץ נוסף, ויחד איתם עוד עשרות ממעריציו של לוי שהצטרפו לעקיצות נגד אדם.

לוי ואדם נפגשו כאמור השבוע בביתם של ספיר וליאור נרקיס, בערב שהתחיל בשיעור תורה וגלש מהר מאוד לחאפלה שמחה שכללה מוזיקה ואלכוהול משובח. וכך, כשלוי החל לשיר בערבית, אדם הצטרף אליו בסלסולים, עניין שגרם למעריציו של לוי לזעום בתגובות.

View this post on Instagram

A post shared by עופר לוי (@oferlevi1) on

"ליד עופר אסור לשיר, יוצאים מצחיקים... הוא נשמע כמו ברווז ליד עופר", כתבו חלק ממעריציו של לוי, למרות שהיו גם כאלה שפרגנו עם עקיצה קלה: "עומר, איך זה לעמוד ולשיר עם הגדול מכולם? עומר אדם אתה בדרך לשם", כתב אחד העוקבים בעמוד הפייסבוק של לוי.

לוי עצמו, שהופתע לחלוטין לראות את התגובות נגד אדם, כעס על היחס של מעריציו כלפי הזמר הצעיר, וכמו תמיד אצלו, הוא לא נשאר חייב: "אני ועומר ממש לא בתחרות", מספר היום לוי בראיון מיוחד ל-mako. "מה שאני קיבלתי מהקדוש ברוך הוא בדור הזה, אף אחד לא קיבל. אז אין בין עופר לוי לעומר אדם שום תחרות".

כן עופר, אבל עדיין, המעריצים שלך מאוד כועסים שהוא העז לשיר איתך. תגובתך?
"תרשום בבקשה למעריצים שלי, שעופר לוי מבקש שהם יתנצלו בפני עומר אדם. הוא מצליח מאוד, ומי הביא אותו לשם? הקדוש ברוך הוא. מה שאומר שהוא ראוי להיות שם ולשיר איתי, ומי אני או הם שנערער על הקדוש ברוך הוא".

רגע, אני חייב להבין - איך משיעור תורה הגעתם לטברנה?
"כמעט כל יום אני נותן שיעור תורה לעומר דרך הטלפון - יש ימים שזה קורה עד שנגמרת הסוללה. לשאלתך, הגעתי לביתו של ליאור, וביקשו שארביץ תורה. שתינו באווירה טובה, ואז שרתי ועומר היה לידי - אז אם אני נותן לעומר מיקרופון לשיר זה באישורי - ושאף אחד לא יערער עלי, תגיד זאת בשמי לכולם".

עופר ועומר
עופר ועומר | צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק

האמת עופר? אני מופתע מהפרגון שלך לעומר.
"אמת, אני לא מפרגן לכל אחד. עומר בזכות הקדוש ברוך הוא נמצא גבוהה - ואני לא יכול לערער עליו".

אבל המעריצים שלך לא מקבלים את זה שאתה כזמר תעניק לעומר את האפשרות לשיר אתך.
"אני לא זמר, אני צינור של אומנות, וצינור בגימטריה זה עופר, ועופר זה המוזיקה. אני אוהב מאוד את עומר אדם והוא מכובד, הכי מכובד שיש, והכי מכבד שיש. צדיק שמניח תפילין כל יום. עומר גבר שבגברים, ומתי שייקרא לי אני אבוא אליו. הוא הענק שבגדולים, הוא לא ג'וק שרוצה להצליח על הגב שלי. עומר הוא ענק הענקים, וקבל סקופ: בקרוב דואט שלנו יחד. יש לו קול של קווקזי גברי. קול אדיר. עומר הוא זמר ענק".