התפשטות נגיף הקורונה הובילה לשינויים דרמטיים גם בלוח ההופעות של רגב הוד שהחליט לצאת בפרויקט מוזיקלי מקורי ומרגש במיוחד.

בימים אלה הזמר מסתובב ברחובות שונים ברחבי הארץ עם משאית, עליה הוא מבצע בפני עם ישראל את מיטב השירים שלו, ביניהם הסינגל החדש שהוציא לאור המצב - "מאמין בניסים" (קאבר לשירו של יעקב שוואקי).

בזמן שהוא שומר על מרחק של קצת יותר משני מטרים מהשכנים, ומקפיד להרים בכל עיר אליה הוא מגיע (בסרטון כאן למעלה הוא בהרצליה), תפסנו אותו לשיחה קצרה כדי לשמוע איך הוא מתמודד עם המשבר וההופעות ברחובות עם 'משאית המוזיקה'.

אז מה רגב, איך עוברים עלייך הימים האחרונים?
“לא פשוט. יושבים הרבה בבית עם המשפחה ואני משתדל להפיג את מצב הרוח הרע והפגיעה בפרנסה. הוצאתי שיר לחיזוק לאומי, לשיפור מצב הרוח של כל עם ישראל שנקרא 'מאמין בניסים'. יש גם הופעות שאני עושה על משאית ברחבי הרצליה והסביבה וזה משהו שיש לו כבר ביקוש גדול".

יצא לך כבר לחוות אירוע כזה?
"זה קצת מזכיר לי את הימים בהם הייתי מופיע בצוק איתן ויורד לדרום ברגעי מלחמה, ככה אני יודע להתעלות על עצמי ולחפש רעיונות כדי לחזק את עם ישראל".

ואיך התחושות בימים אלה?  
"הרבה אירועים בוטלו ונפילה כלכלית זה כמו מלאך המוות. אנחנו צריכים למצוא את הדרך להתפרנס בכבוד. אנשים עפים על ההופעות עם המשאית. הם יוצאים ורוקדים, זה נותן להם שקט של כמה דקות ומחזק. לשמוע מוזיקה ולשמוח, קצת שינוי מהאווירה הקודרת".

מצליחים לראות את הסוף? יש כבר תכניות לאחרי ימי הקורונה?
"קודם כל הלוואי שזה יעלם כמה שיותר מהר. אומרים שהעולם יראה אחרת, ואני מקווה שנחזור להיות קרובים, ללחוץ ידיים, לחבק, לאהוב ולהופיע בפני הקהל. יש בי תקווה. אני מאמין בניסים ומאמין שיהיה בסדר".