אין תמונה
הנה אני בא. אסף בורגר "Borgore"

אין הרבה מוזיקאים ישראלים שיכולים להגיד את המשפט "מיילי סיירוס וליאם המרסוורת' כיכבו בקליפ שלי". מי שכן יכול לומר זאת הוא אסף בורגר, "Borgore", ישראלי בן 25 שחי בשנים האחרונות בלוס אנג'לס, וכבר זכה לשתף פעולה גם עם בריטני ספירס, מטאליקה, סטיב איוקי, הגורילאז, MIA ו-LMFAO, להם מיקסס את הלהיט הענק "I’m sexy and I know it".

ב-22 באוגוסט בורגור ינחת בישראל, להופעה בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב, בה יארח על הבמה את חברי "הדג נחש", דודו טסה וריף כהן. המופע הפותח יספק דיג'יי "Brain Dead".

מופע ינגן בורגור ממיטב הרמיקסים שהפיק לאמנים גדולים ויחשוף מיקסים חדשים. למשל, עם דודו טסה יחשוף בורגור ביצוע מחווה לענק הזמר הערבי פאריד אל-אטרש בשירו "wayak wayak".

בורגור יגיע לישראל בשיאו של מסע הופעות עולמי, הכולל הופעות בפסטיבלים כמו "אולטרה" במיאמי, קאוצ'אלה, edc- las vegas ועוד.

הפופולריות שלו נמצאת בחודשים האחרונים בעלייה מתמדת, אחרי שכאמור הצטלם עם מיילי סיירוס והארוס שלה לקליפ שלו "Decisions", שהגיע ליותר מ-8 וחצי מליון צפיות ביו טיוב. שיתוף הפעולה יצר באז סביב בורגור, אותו הוא מתרגם כעת להצלחה בינלאומית.

*מחירי כרטיסים למופע: 159-189 ₪. נותנת החסות למופע: "פפסי מקס Music Project".