מיכאל בן דוד, הנציג שלנו לאירוויזיון, עלה לכותרות בסוף השבוע האחרון, ולא בגלל שהפך לזמר הראשון מזה שמונה שנים שלא מביא את מדינת ישראל לגמר הנחשק של התחרות. כולם התעסקו ב-48 שעות האחרונות בתקרית המדוברת אשר במהלכה נכנס לפריים של המנחים בגרין רום ונישק אותם, דבר שעורר סערה וגרר תגובות קשות. אם חשבתם שבן דוד יושב בבית ובוכה על רע ומר גורלו, כדאי שתחשבו שוב.

כפי שסיפרנו לכם לראשונה ב-mako מוזיקה, בן דוד משחרר היום (ראשון) שיר חדש, ולמעשה סינגל בכורה. כן כן, שלושה ימים אחרי החצי גמר המדובר. הוא חבר ליוצר, זמר והמפיק טליסמאן וגלעד מרקוביץ לטובת השיר המדובר. בניגוד למה שאפשר היה לצפות, בן דוד לא הלך על שיר פופי-קצבי וקליפ עמוס ברקדנים, אלא בדיוק ההפך.

"הייתה לי הזכות לייצג את המדינה שלי עם שיר שנבחר עבורי והראה צד מאוד תיאטרלי שבי", מסר מיכאל בן דוד לתקשורת, "עכשיו הקריירה שלי מתחילה ואין גאה ממני להראות ולחשוף עוד קליפות שלי כאמן דרך המוסיקה שלי".

בשיר הוא מדבר על התחושות הקשות שסחב כל השנים, על האופן שבו הוא נתפס כלפי חוץ ("לך תגיד את מה שהם רוצים לשמוע") על האופן שבו אמא שלו הסתכלה עליו ("ואמא מתפללת רק להציל את הילד") ועל המלחמה היום יומית לרצות את הסביבה ("שנים אני נלחם לא להיות אני"). יכול מאוד להיות שהמהלך הזה ישחק לטובתו, נגלה בקרוב.