מבול הופעות הקיץ נמשך - זמרת האר אנד בי וההיפ הופ קליס, תגיע בפעם השנייה לישראל ותופיע במועדון "זאפה הרצליה" ב-26 באוגוסט.

קליס כבר הופיעה בארץ לפני ארבע שנים, במסיבה באומן 17, ועתה תשוב אלינו, עם הרכב בן שישה נגנים, שירים מהאלבום החדש "Food" שיצא במאי ולהיטים מכל הקריירה, כמו milkshake, Caught out there (I hate you so much right now), trick me, lil starAcapella ועוד.

אחרי כמה שנות שקט, קליס חזרה השנה בגדול והופעותיה בפסטיבל SXSW שכללו חלוקת מנות הקרויות על שמות השירים באלבומה החדש, זכו לכותרות בנוסח "כוכבת שנולדה מחדש" על ידי התקשורת בארצות הברית.

המופע בהפקת "זאפה". כרטיסים: 220 ש"ח בעמידה, ב-9080*.

קליס - הקצה החד של האר אנד בי

קליס רוג'רס פרצה לעולם המוזיקה בשנת 1999 כשהתארחה בלהיט Got Your Money של Ol’ Dirty Bastard’s. אלבום הבכורה שלה "Kaleidoscope" עם הלהיט הענק "מילקשייק" כלל שיתופי פעולה עם פארל וויליאמס ו-N.E.R.D ונחשב לאלבום אר אנד בי שהיה מבשרי הצליל של שנות האלפיים בז'אנר.

Milkshake

בהמשך הגיעו אלבומים ולהיטים נוספים, שמיצהו את קליס כקול מיוחד וכשפיץ אלטרנטיבי בעולם האר אנד בי וההיפ הופ הנשי של העשור האחרון. עם זאת, השיר הכי גדול שלה היה ונשאר "Caught Out There" עם הצעקה "hate you so much right now!".

אלבומה החמישי "Flesh Tone" שיצא ב-2010 היה חגיגת דאנס-פופ רקידה ומקפיצה וכלל שיתופי פעולה עם מפיקי העל וויל איי.אם ודיויד גואטה. הוא זכה לביקורות מצוינות.

Caught Out There


אלבומה השישי של קליס, "FOOD", יצא בחודש מאי האחרון וניתן להאזנה בעמוד היו טיוב שלה. הוא כולל שיתוף פעולה עם המפיק דייב סייטק מלהקת "Tv On The Radio". האלבום כולל שירים כמו: BreakfastJerk Ribs, Forever Be, Hooch, Friday Fish Fry, Runnin, Rumble ו-Cobbler.

שם האלבום וחלק משמות השירים בו מעידים על הכיוון המקביל שתפסה הקריירה של קליס בשנים האחרונות - היא הוסמכה כשפית ב"קורדון בלו" ב-2008, לאחר שפרידה טראומטית מחברת התקליטים הקודמת שלה הובילה אותה לחפש כיוון מקצועי חדש. במקביל לעשייה המוזיקלית היא עובדת כעת על תכנית אוכל לטלוויזיה האמריקנית וכן על מותג רטבים משלה. "העבודה עם וסביב אוכל היא שפתחה לי מחדש את התיאבון למוזיקה" אמרה, "עבורי אין שום הפרדה בין אוכל למוזיקה".