מוש בן ארי הופעה 6 (צילום: רועי ברקוביץ')
עכשיו תורו. מוש בן ארי | צילום: רועי ברקוביץ'

העונה השמינית של "כוכב נולד" יוצאת לדרך בימים אלה. אתמול נקבע כי מוש בן ארי יכתוב וילחין את שיר האודישנים של "כוכב נולד 8" שייקרא "עכשיו תורי". את השיר תבצע זוכת "כוכב נולד 7" רוני דלומי. בהמשך, כנהוג, יבצעו אותו אלפי הנבחנים לתוכנית הפופולרית, כחלק מהאודישן.

מדובר בצעד נוסף של מוש בן ארי לכיוון המיינסטרים, אחרי שהוציא לאחרונה את אלבומו "אנשום" ויצא בעקבותיו לסיבוב הופעות, אחרי צמד האלבומים המצליחים "מסע ומתן" ו"דרך".

יום אודישנים ראשון המוני ל"כוכב נולד 8" יתקיים ב-3 בפברואר, יום רביעי, במרכז הירידים בתל אביב ובקרוב יישלחו הודעות על כך לכל המוזמנים.

השנה יגיעו צביקה הדר ונבחרת השופטים של "כוכב נולד 8"- מרגול, דנה אינטרנשיונל, צדי צרפתי וגל אוחובסקי - לאודישנים במקומות שלא הגיעו אליהם עד היום, למשל בירושלים ובמקומות נוספים.

ההרשמה לאודישנים נמצאת כאן

עם פבלו לברזיל

העונה השמינית של תוכנית השירה והריאליטי תיקח את השופטים גם עד לקרנבל בברזיל בחודש פברואר. פבלו רוזנברג (שהוא דווקא ארגנטיני) ישמש כשופט-אורח וייצא עם ההפקה לקיים אודישנים בתקופת הקרנבל הידוע.

המטרה היא לאתר מטיילים ישראלים שמוכשרים מספיק כדי להתחרות במסגרת העונה החדשה. שני המוקדים העיקריים לאודישנים יהיו בסלבדור ובריו דה ז'נירו.

ישראל בר-און, מנצח "כוכב נולד 6" בסינגל אחרון לפני אלבום הבכורה