אנחנו לא ממש מצליחים לעקוב אחרי מצב מערכת היחסים של סאבלימינל והצל. השניים, שהיו פעם צמד הרפארים הכי מצליחים במדינה רבו והשלימו כבר כמה פעמים, ועכשיו ראיון שערך סאבלימינל עבור אתר YNET הצליח להרתיח מחדש את שותפו לשעבר הצל (יואב אליאסי).

בראיון, שנערך עבור יום ההולדת של בוב מארלי, אמר סאבלימינל (קובי שמעוני) על אביב גפן את הדברים הבאים: "אני לא מסכים עם כמעט כל דעה שלו בכל נושא בעולם הזה, אבל מקשרים את זה בגלל שאני בא מאיזשהו מחנה מסוים עם דעות מסוימות נורא מוצקות וברורות, והוא בא ממחנה אחר עם דעות אחרות וישר עושים אותנו אויבים. אין לי אויבים. אני אפילו אתן לך סקופ, הייתי שמח לעשות שיר עם אביב גפן כי אולי זה היה מביא איזה מסר של איחוד שאני מנסה לעשות בכל המוזיקה שלי. זה גם קצת מה שחסר כאן בארץ".

הצל מיהר להגיב בזעם בעמוד הפייסבוק התוסס שלו וכתב: "לא יאמן שזה האדם שהיה שותף שלי ואח שלי. הבן אדם שכל מה שעניין אותו זה האידיאולוגיה והמדינה והמסר, אותו אדם ציוני שצעק 'אני אמיתי ולכן העם איתי!'. מצחיק שכדי למכור כרטיסים להופעות הוא מכר ואת נשמתו לרשת וערוץ 2 ומעביר שיעור עלוב בצביעות וחנפנות. אם קובי של שנת 2000 היה מכיר את הקובי הזה הוא כנראה היה האויב הכי גדול שלו".