"התגעגעתי לחבק, להרגיש ולראות את השמחה בעיניים. התגעגעתי לעשות את מה שאני הכי אוהב - ובא לי לתת לכם חיבוק", מספר ליאור נרקיס על השיר החדש שלו, "חיבוק", שיצא הבוקר ואיתו הוא מקווה לחזור לרחבות ולהרמות. את הסינגל החדש יצר נרקיס עם צמד הכותבים והמפיקים דולי ופן.

"השיר החדש והקצבי הזה מגיע לאחר שהקלטתי שירים שקטים כמו 'אהבה זה דמעות'  ו'חלקת אלוהים'", מספר הבוקר נרקיס בראיון ל-mako. "התגעגעתי לשיר שירים שמחים שמרימים את מצב הרוח, ויש הרגשה באוויר שתכף נחזור להופיע ולשמוח עם הקהל שכל כך התגעגעתי אליו. בהופעות שלי אני אוהב להרים ולגרום לאנשים לשכוח הכל ולהתמסר לשמחה. השיר הזה נוצר בביתי יחד עם דולי ופן המוכשרים ואני יותר משמח לעבוד עם האנשים המיוחדים והאהובים האלה".

איך באמת עברה עלייך תקופת הקורונה? כמה בוער בך הגעגוע לקהל?
"הסינגל הקודם שלי, 'חלקת אלוהים', מאוד שיקף את מה שהקורונה חידדה לי עוד יותר; החשיבות של המשפחה, אשתי, הילדים הבית והשלווה. הקורונה עשתה לי באופן אישי המון טוב, ולאחר 27 שנות קריירה פתאום יצא לי להיות בבית וליהנות מהיצירה האמיתית של השם יתברך; אישתי והילדים כמובן".

וזה הוביל לשינוי כלשהו בחייך?
"התחלנו לשמור שבת והתחברתי מאוד לרוחניות. אני מתפלל ומוצא בתפילה את הכל ומקבל המון כוח לחיים, אופטימיות וברכה. אני מת מגעגועים לקהל, לבמה לנגנים ולהסתכל לאנשים בלבן של העיניים. אני כבר משתוקק לקבל את האנרגיה שנמצאת רק בהופעות, ואני רוצה למסור לקהל שלי תודה על הפרגון לאורך כל הדרך, גם בתקופה זו כשפוגשים אותי ברחוב ומרעיפים עלי אהבה וגעגועים".

איך הגבת לסגירת עולם התרבות? 
"בתחילת המגיפה הייתי בהלם מוחלט, אבל לאט לאט התרגלתי להיות בבית וליהנות עם המשפחה שלי. קנינו אופניים ואנחנו יוצאים לטיולים בטבע, רואים סרטים, מתאמנים ונהנים מזמן איכות משותף. במקביל בניתי אולפן ביתי ואני עובד בו על שירים חדשים, הילדים שרים איתי מדי פעם באולפן ואפילו הקלטנו משהו יחד". 

אפשר כבר לדבר על תכניות להמשך?
"אני בעיקר רוצה לפגוש את הקהל שלי, להוציא המון שירים שמחים שירימו את האווירה, וגם מופע חדש בשם 'חלקת אלוהים' על הפרק בעזרת השם. בנוסף, אני עובד על שיתופי פעולה מוזיקליים שאני מאמין שיראו אור בקרוב - אז לכו להתחסן כדי שנוכל לתת לכם חיבוק קרוב וחזק".

חיבוק // מילים

 

הנה עולה המנגינה 
עושה לי טוב על הנשמה 
ימים יפים הגיעו 
ואיך שהם הופיעו  
רק רוצה להתחבק 

אני חיכיתי כבר שנה 
לצעוד איתך אל החופה 
הכל מתחיל להתחדש 
תודה לאל על מה שיש 
אנ'לא יכול להתאפק 

אז בוא תביא חיבוק חיבוק חיבוק חיבוק 
הלב שלי מתפוצץ עכשיו כמו זיקוק 
כל רגע של תפילה כמו ניגון תקווה 
שלא נדע עוד געגוע וריחוק

ברוך הבא למי שבא
לחברים מהצבא 
לא נפגשנו כבר תקופה 
מרגישים כמו משפחה 
וזה הכי טבעי שיש 

עולים על כל השולחנות 
-זאת אווירה של הלילות 
נשכח מכל מה שהיה 
אני מכור אל השיגרה 
וזה עושה להתרגש

אז בוא תביא חיבוק חיבוק חיבוק חיבוק 
הלב שלי מתפוצץ עכשיו כמו זיקוק 
כל רגע של תפילה כמו ניגון תקווה 
שלא נדע עוד געגוע וריחוק

וזה הזמן להתקרב ולהגיד התגעגעתי
לא נפגשנו כבר תקופה מרגישים כמו משפחה וזה הכי טבעי שיש

מילים ולחן: דולב רם, פן חזות וליאור נרקיס  | עיבוד והפקה מוזיקלית: דולב רם ופן חזות