אפליקציה - שיר התחזקות
ומה עם האפליקציה של להקת אפליקציה

חברת התוכן המוזיקלי "פטיפון" משיקה רשמית אפליקציית אייפון אינטראקטיבית למוזיקאים, המאפשרת ניהול מלא של האפליקצייה על ידי האמן עצמו, באמצעות המכשיר או קונסולה חיצונית.

באמצעות מערכת הניהול יכול האמן ו/או מנהליו לעדכן בזמן אמת ומכל מקום בעולם את כל הפרטים באפליקציית האייפון הרשמית שלו, למשל תמונות סטילס וקטעי וידאו בזמן הופעה. המעריצים שרכשו את האפליקצייה יכולים להתעדכן בזמן אמת.

האפליקציה כוללת ביוגרפיה מעוצבת, חדשות, לוח הופעות, ארועים, גלריית תמונות, ספריית מוזיקה, ספריית וידאו ללא הגבלה, דיסקוגרפיה,  קיר מעריצים מחובר לפייסבוק, שיתוף פייסבוק, שיתוף טוויטר, שיתוף יוטיוב ועוד שירותים ויכולות. כשבפעם הראשונה, טוענים ב"פטיפון", כל פריט ונושא באפליקצייה, ניתנים לעדכון ושינוי מיידי.

"האמן מנהל את האפליקציה, או בסיוע שלנו"

"עד היום אני מכיר שתיים או שלוש אפילקציות כאלה, האפליקציה שעשינו לדג נחש ושמעתי שגם לגד אלבז יש. לכל אמן אפליקציה מיוחדת משלו", אומר עודד רהב, מנכ"ל פטיפון. "בשיתוף פעולה עם חברת Balaboom בישראל אנחנו מאפשרים לאמן לנהל לבד את האפליקציה שלו, און לסייע לו בניהול שלה".

"היכולת ליישם טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, אשר מאפשרות לאמנים לקדם ולחשוף את עצמם ואת תכניהם בזמן אמת: מוסיקה, תמונות, מידע וכדו', היא דבר מתבקש במציאות של ימינו".