הזמר המצליח ושופט "הכוכב הבא", איתי לוי, שחרר אתמול לאוויר העולם את "מסיבה בצהריים". אחרי שהשיר (והקליפ) שמאיים להיות ההמנון של הקיץ הלוהט וזכה לפרגון מכל החברים שבתוכנית (רותם סלע, אסי עזר, בן אל תבורי), יצא לכל שירותי ההזרמה, אנחנו מביאים לכם את מאחורי הקלעים של השיר והקליפ.

"מסיבה בצהריים" במקור הוקלט כדואט עם אייל גולן, בתקופה בה לוי היה חתום ב"ליאם הפקות" של אותו גולן, אז השניים היו אמורים להעלות מופע ענק בבלומפילד והשיר היה אמור לקדם את אותו מופע. כשלוי וגולן נפרדו, הדואט נגנז והשיר הוקלט מחדש עם לוי בלבד והתוצאה לפניכם.

לגבי הקליפ, לוי פתח לראשונה את ביתו בנס ציונה לטובת הצילומים שנערכו על שפת הבריכה, לשם הגיעו רקדנים ורקדניות ברזילאים מה שהפך את ביתו לקרנבל בריו דה ז'ה נרו עם עמדות גריל, דיג'יי וקוקטיילים. נכון לעכשיו, בתוך יממה בלבד, השיר גרף קרוב ל-200 אלף צפיות ביוטיוב.

שעות ספורות אחרי ששחרר את "מסיבה בצהריים", לוי כבר צילם קליפ לשיר יום הולדת חדש של נבחרת BUYME אותה הוא מוביל. השיר המדובר מכוון להיות שיר שיתנגן חזק בימי הולדת.

כזכור, השניים הוציא בקיץ 2017 את "חתונת השנה" (שיצרו אופיר כהן ויעקב למאי) שהפך להיות אחד מהשירים הפופולריים ביותר בחתונות בישראל עם השורה שהפכה כבר לקאלט בתרבות בארץ: "לא יאמן היא אמרה לו כן / אח שלנו מתחתן".