כמו בכל שנה רגע לפני חג הפסח, גם השנה אייל גולן משחרר אלבום חדש בשם "להיות מאושר". את השקת האלבום הנוכחי מלווה מהלך יוצא דופן מבחינתו של גולן שהופך את האלבום החדש לאלבום ויזואלי, בו כל שיר זוכה לקליפ מיוחד. בסך הכל יכלול האלבום שמונה שירים ושמונה קליפים, כשבכל שעה עגולה, החל מהשעה 10:00 ישתחרר קליפ חדש. 

השיר הראשון מתוך האלבום הוא השיר שנושא את שמו, "להיות מאושר", אותו כתבו והלחינו אבי אוחיון ואברהם טל לעיבוד והפקה מוזיקלית של מתן דרור. הקליפ לשיר הראשון מתוך האלבום מציג לדברי גולן את האדם שמאחורי חיי הזוהר, אותו אדם שההצלחה וההישגים לא מעידים בהכרח על אושרו הפנימי ומה שבאמת מתחולל בין קירות ביתו.

כל שאר הקליפים שילוו את האלבום יסמלו תקופה או חוויה אישית מחייו האישיים והמקצועיים של גולן לאורך עשרות השנים בהן הוא פועל בתעשיית המוזיקה המקומית, ולדברי אנשיו של גולן מדובר באלבום הכי חשוף שלו עד היום.

11:00 // אייל גולן ואריק סיני - מלחמה ושלום

 

מילים: אבי אוחיון, בניה ברבי, דודי בר דוד | לחן: מתן דרור, אבי אוחיון, בניה ברבי

12:00 // בלונים

"תעשיית המוזיקה בארץ היא לא דבר פשוט. היא יכולה להיות מאוד מחבקת אבל גם מאוד הרסנית ולא קלה", מספר גולן על השיר השלישי מתוך האלבום. "צריך עור של פיל, אבל יותר מהכל לא לשכוח את המטרה שלשמה התכנסנו - והיא המוזיקה. היא זו בסופו של יום זו שמאחדת את הכל ומקרבת את כל הלבבות. בקליפ מככב פאר טסי, האיש עם אחד הקולות הכי גדולים בארץ, וזה לא סוד שעברנו לא מעט עליות ומורדות במשך השנים ועכשיו הוא הגיע להוביל את הקליפ של השיר שהוא כתב עבורי. מה שהוא שיעור לפרגון הדדי ואהבה טהורה למוזיקה".

מילים ולחן: פאר טסי, טל "טליסמאן" בן נון, איתן דרמון

13:00 // ימים טובים

מילים: יורם טהרלב | לחן: יאיר רוזנבלום

14:00 // הלב הזה

"מאז ומתמיד המוזיקה והכדורגל היו הבריחה שלי מהכל", מספר גולן על השיר החמישי באלבום. "בכל פעם שהיה לי יום קצת פחות מוצלח הייתי בורח לאחד מהם, בעיקר כשהיה נשבר לי הלב. דין והאני, הזוג הצעיר והיפה שמככב בקליפ הזכירו לי תקופות יפות מחיי בדיוק במגרש שהוא הבית השני שלי מאז ועד היום, לצלילי השיר הזה שאני כל כך מחובר אליו מתוך הנשמה".

מילים: טל קסטיאל | לחן: אסף צרויה | עיבוד והפקה מוזיקלית: יעקב למאי

15:00 // סוכריות קופצות

"אחת השאיפות הכי גדולות שלי כאבא היא להיות החבר הכי טוב של הילדים שלי. לדבר איתם על הכל בפתיחות, לתת להם את כל החום והאהבה שקיימים, לאפשר להם להנות ממה שיש לעולם להציע ולתת להם את הכלים הנכונים כדי שידעו להפעיל את שיקול הדעת שלהם בעצמם בין אסור למותר ותמיד לשתף בכל", מספר אייל על השיר השישי. ,אני לא חושב שאני מושלם, והיו ימים שגם לא הייתי קרוב לזה, כי בכל זאת, אף אחד לא לימד אותנו להיות הורים וזה משהו שמגיע עם הזמן, מה שבטוח זה שאני יכול להבטיח שעד סוף ימיי אתן להם כל שביכולתי. העיקר ששמחת החיים תמיד תלווה אותם, בשבילי זה עולם ומלואו".

מילים ולחן: אופיר כהן, אבירם “Vivo” טוויזר

16:00 // לכתוב אותך

מילים ולחן: אבי אוחיון | עיבוד והפקה מוזיקלית: מתן דרור

17:00 // בית

ב"בית", השיר האחרון מהאלבום הוויזואלי וזה שסוגר את היום הזה, אייל גולן נותן הצצה לחיי היום יום של כל המשפחה עם דניאל והילדים ליאם, אלין, יאן ומיאל. בסוף הקליפ מגיע הקטע המרגש ביותר של השיר שבמהלכו דניאל ואייל חושפים את ההיריון השני.

מילים ולחן: צליל קליפי, ערן קאשי | עיבוד והפקה מוזיקלית: מתן דרור