אין תמונה
"משוגעת" על דיסק און קי. דנה לפידות

חברת "הד ארצי" מחממת מנועים לקראת כניסתו של הדיסק און קי לשוק המוזיקה המקומי. מדובר, למי שטרם עודכן, בכרטיסי זיכרון, המותאמים למכשירים סלולאריים מתקדמים, נגני MP3 ומחשב ביתי, ועליו קבצי שמע דיגיטאליים של אלבומים באורך מלא.

אחרי שהרכבים דוגמת "סינרגיה" ו"היהודים" כבר שחררו אלבומים בפורמט החדש, תשווק "הד ארצי" החל בשבוע הבא ארבעה אלבומים של אמניה. הנבחרים לצאת ראשונים בגל החדש של פורמט הסנדיסק הם "מבול" של קרן פלס, "שוברת שתיקה" של מאיה בוסקילה, "דנה לפידות" של דנה לפידות ואוסף עברי שיופק במיוחד מקטלוג החברה ויכלול שירים של אביתר בנאי, דודו טסה, בעז שרעבי ואחרים.

האלבומים יופיעו על כרטיסי זיכרון מסוג Micro SD המתאימים לרוב המכשירים הסלולאריים והנגנים בעלי חריץ הרחבה, ו-M2 התואם את מכשירי סוני ואריקסון, בנפחים של 2, 4 ו 8 ג'יגה בייט, וכן על כונני פלאש USB בנפחי 4, 8 ו 16 ג'יגה בייט. מחיר הכרטיס הזיכרון עומד על כ 69.90 ש"ח, 10 שקלים יותר ממחיר הדיסק הרגיל בחנויות. 

עופר מנחם, דובר חברת "הד ארצי", מסר כי החברה רואה במעבר לסנדיסק צעד ראשון בהסבת צרכני המוזיקה מפורמט הדיסק לעידן הדיגיטאלי, וכי בעתיד הקרוב תפיץ החברה אלבומים נוספים של מיטב אמניה בפורמט החדש.