שבועות ספורים אחרי הפרסום ב-mako מוזיקה כי עומר אדם גובה תשלום על משלוח של מותג משקפי השמש שלו עם מחיר גבוה יותר מאשר באופטיקנה השותפה שלו, הזמר החליט שהוא לא לוקח סיכון ודואג לקהל שלו. בצעד חריג, אדם חסם את האפשרות לרכוש באתר בשביל שהמעריצים הישראלים שלו לא ירכשו בטעות דרך האתר הבינלאומי, שם המחירים כאמור גבוהים יותר.

ל-mako מוזיקה נודע כי הזמר חסם את האפשרות למעריצים כחול לבן בשל עלויות שילוח ומיסוי גבוהים בכמה עשרות שקלים מהמחירים הישראליים. כזכור, כפי שפורסם כאן לראשונה, הזמר גבה מחירים גבוהים יותר על מותג המשקפיים שלו ואף דמי משלוח, בזמן שבאתר של אופטיקנה המחירים היו יותר נמוכים ועם משלוח בחינם ועכשיו הסוגיה הגיעה לפיתרון לטובת המעריצים הישראלים.

מטעם קאטליה נמסר: "המכירה ללקוחות בחו"ל מתבצעת רק דרך האתר הבינלאומי ובפער מינורי מהמחירים בישראל – הנובע מעלויות לוגיסטיות ומיסוי. חשוב להבהיר כי רכישה  באתר הבינלאומי אינה מתאפשרת עבור לקוחות ישראלים, שיכולים לרכוש את קאטליה באתר של אופטיקנה ובסניפי הרשת בישראל".

פרסום ראשון: דנית גרינברג תשיר עם איתי לוי?

אחרי שפרסמנו לראשונה כי אוראל צברי ואורי לייזרוביץ' לוהקו לנבחרת של ענקית המתנות ביי מי, לצד שופט הכוכב הבא, איתי לוי (שלפי פרסומים מקבל כ-800 אלף שקלים על הובלת הנבחרת) ל-mako מוזיקה נודע כי גם דנית גרינברג תצטרף לנבחרת, ואם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון היא צפויה לככב באחד מהקמפיינים של החברה, כפי שהיה בשיר "יש לי יום הולדת" שיצרו דולי ופן וביצע לוי. 

אלה לי והלהקה

אחרי שסיפרנו לכם לראשונה כאן ב-mako מוזיקה כי כוכבת הפופ אלה לי נפרדת מהרקדניות שלה, וכי היא עובדת על מופע חדש, עם נגנים בניצוחו של הבמאי הבכיר גלעד שמואלי, הזמרת מספקת הצצה לחזרות עם הנגנים.

@gilmishali7 אחרי חשיפת mako מוזיקה: #אלהלי חושפת איך נראות החזרות למופע חדש שלה בלי הרקדניות #fyp #foru #פוריו #vira ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

התיאוריה סביב השורה של ענבל ביבי

ענבל ביבי שחררה את "פרימיטיבי" לפני קצת יותר משבוע. מאז ביבי מקבלת לא מעט תגובות קשות על התוכן שלו בטענה שהוא "מיני" מדי - כנראה חלק פספסו את כל המסר של השיר. מעריץ אחד דווקא העלה תיאוריה מעניינת לגבי השורה "יש'ך בלוק מסיבי, אתה חושב תכאיב לי, 'היא פרובוקטיבית' אדוני, נראה לי אתה פרימיטיבי", והגיב: "אתם קולטים ש'בלוק מאסיבי' זה כאילו *ין גדול ו'שאתה חושב תכאיב לי' זה כי זה כואב?". אנחנו לא בטוחים מה אנחנו חושבים לגבי התיאוריה, אבל בתור זמרת שלא מתביישת לעסוק בנושאים בסגנון, סיכוי גדול שנקבל תשובה בקרוב.

כנר, ברבי ואריסון מתאחדים לראשונה

אחרי שסיפרנו לכם לראשונה כי רביב כנר, בניה ברבי ודניאל אריסון, לוהקו לסדרת הנוער "זיגי", שם יקימו להקה, השלושה נפגשו באירוע חגיגי של הסדרה אמש (רביעי) והנה תמונה מהמפגש המדובר.

רביב כנר, בניה ברבי ודניאל אריסון
רביב כנר, בניה ברבי ודניאל אריסון

עוד אחת מהתעויוט?

בלי שום הודעה מוקדמת, באחת ההופעות של אביב גפן השבוע, הזמין הזמר את חברתו הטובה ודוגמנית העל בר רפאלי אל הבמה, ולא, היא לא עלתה כדי להנחות את הערב. רפאלי התיישבה על עמדת התופים והתחילה לתופף, עד כמה שהיא יודעת לעשות את זה.

@gilmishali7 כש #בררפאלי עלתה לבמה עם #אביבגפן #fyp #foru #פוריו #vira ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

 

סטטיק ובן אל חוזרים ל"הכוכב הבא"

אחרי שעזבו את כיסא השיפוט בריאליטי המצליח של קשת 12, "הכוכב הבא", הצמד המצליח, סטטיק ובן אל, לקחו חלק בספיישל דואטים של התוכנית שם ישמשו כמנטורים של המתמודדים בתוכנית. בנוסף השניים ביצעו את הלהיט שלהם "אפס מאמץ".

@gilmishali7 חזרו בקלאס עם "אפס מאמץ": #סטטיק ו #בןאלתבורי חזרו ל #הכוכבהבא וביצעו את הלהיט שלהם #fyp #foru #vira #פוריו ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי