הראפר והזמר הצעיר איאן דיור הכריז אתמול (שלישי) על הטור האירופאי הראשון שלו: "איאן דיור: 'הדברים היותר טובים'" שיחל בסוף ינואר 2022. עם פרסום ההודעה התברר שההופעה ה-23 שלו וזו שלמעשה סוגרת את הסיבוב הראשון שלו מחוץ לארה"ב תהיה כאן אצלנו בארץ הקודש, בבארבי ת"א ב-28 בפברואר.

אם אתם חושבים שאתם לא ממש מכירים את דיור, אתם כנראה טועים, כי הראפר שנולד בפוארטו ריקו תחת השם מייקל איאן אולמו, הוציא בשנה שעברה יחד עם 24kgoldn את "mood" להיט המפלצת שחרש מצעדים בכל העולם, וכבש את הטיקטוק והמסיבות בכל מקום בעולם.

השניים גם היו מועמדים ב-VMA על שיר השנה ושיתוף הפעולה של השנה, וכזכור דיור עבד על הלהיט גם עם עומר פדי, הישראלי הצעיר שכובש בימים אלה את תעשיית המוזיקה ויחד החזיקו השלושה של 33 שבועות בטופ 10 בילבורד, כולל התבססות במקום הראשון.

סבב ההופעות של הראפר יתקיים תחת חברת לייב ניישן, בניהולם של גיא בסר ושי מור יוסף, שגייסו את אבי טומס, ישראלי שחי עד לאחרונה בלוס אנג'לס ועיקר עיסוקו היה בהנחתת אמנים אלקטרוניים לישראל. מבחינת טומס, שרואה הבאת אמנים בינלאומיים ארצה כשליחות - מדובר רק ביריית הפתיחה.

"חזרתי מארה"ב כדי להרים את הכפפה פה בארץ בעניין ההיפ הופ ולקדם את הסצנה", מספר ל-mako, "נכנסתי למערכת של לייב ניישן ובלוסטון כדי לשלב כוחות ולהביא את הסצנה הזו לקדמת הבמה בישראל. איאן הוא אמן צעיר, אבל כבר מחזיק בכמה שירים בראש המצעדים שכולם מכירים, וזה רק סיפתח למה שיבוא ב-2022 מבחינת אמני היפ הופ ואמנים מחו"ל בכלל שיגיעו ארצה".

דיור מייצג עבור רבים את הדור הבא של המוזיקה, כזו שז'אנרים לא כל כך משנים בה, ואפשר לראות את זה לפי רשימת האמנים איתם הוא שיתף איתם פעולה מאז שיצא הלהיט הענק שלו: החל מליל בייבי, טראוויס בארקר, קלין בנדיט ועד טריפי רד (שמארח אותו בסבב ההופעות שלו בימים אלו).

View this post on Instagram

A post shared by iann dior ‍ (@ianndior)

מכירת הכרטיסים המוקדמת החלה בכמות מוגבלת ממש היום במחיר של 190 ש"ח | מכירת כרטיסים הרגילה תיפתח ב-3 בספטמבר במחיר של 220 ש"ח.