נתנאל רודניצקי הוא אחד המתמודדים שמעורר לא מעט מחלוקות "האח הגדול" - לצד מי שהפכה להיות בת זוגו בבית, הדוגמנית דיאן שוורץ. אין ספק שהוויכוחים והריבים שנקלע אליהם בתוכנית גרמו הפכו אותו לדמות דומיננטית, אבל לפני השהות שלו בבית המפורסם נתנאל השקיע את הפוקוס שלו במוזיקה בתור ראפר עם שם הבמה "בומרנג", וכנראה שגם אתם רקדתם לשירים שלו במסיבות בלי שידעתם שזה הוא.

עושים ת'לוקו ויין 

שני להיטי המועדונים שחייבים להתחיל איתם הם "קקמייקה" שיצא ב-2012 (יחד עם בלאק ג'ק), ו-Loco Wine של אלון דה לוקו, שלא מעט ישראלים יודעים לדקלם בעל פה עד היום. את להיט המסיבות עם דה לוקו, נתנאל הוציא יחד עם עם עומרי "69" סגל וסטטיק (הרבה לפני שחבר לבן אל), ואם יצאתם למסיבות לפני קצת פחות מעשור אין מצב שלא רקדתם כשהם ברקע.

השיר הבא, שגם הוא מוכר כלהיט מועדונים מהעבר, יצא ב-2015, אחת השנים החשובות בהיפ הופ הישראלי, אותה אחת שהביאה איתה את "חלום של כל גבר", "רוק 30" או "יהיה בסדר", ואליה הצטרף גם "בומבוקלאט" של בומרנג. השיר כולל מילים כמו "בפיצוץ אני תמיד אליה נכנס, אם היא מאחרת היא משלמת לי קנס פלוס מכנס", שגרם לנתנאל לחטוף הרבה ביקורות על היותו מחפצן נשים.

בראיון שבומרנג העניק כבר באותה שנה ל-mako, אמר שהוא לא מתרגש מהפידבק: "
תמיד תהיה ביקורת, לא משנה מה נעשה. כל הנושא של השיר זה עליה, על הבחורה המטורפת והמשגעת שרוקדת ונהנית במסיבות ואוהבת לקפוץ ולזוז, ועליה אנחנו מדברים. אין פה משהו שוביניסטי. תמיד יהיו תגובות טובות ופחות טובות, אבל אתה רואה את האהבה מהקהל ואתה כבר יודע את התגובה בעצמך".

כל היום אותו דבר?

"אותו דבר", של בומרנג יצא ב-2015 ונשמע די שונה משאר השירים שלו וגם נחשב לאחד מהבולטים שלו. הוא התנגן בגלגלצ ואפילו השתתף במצעדים השבועיים באותה שנה. כמה חודשים אחריו הגיע "לא מבינה" שעומד היום על כמעט מיליון צפיות, ואם תקשיבו למילים שיוצאות מהקצב המקפיץ, תגלו שיר אהבה כואב עם שילוב של סלנג לצד עברית בשפה גבוהה, שאי אפשר להתעלם ממנו. 

השיר הבולט האחרון שנתנאל הוציא היה "משחק" ב-2017, ובקליפ מככבת הודיה כהן (שבהמשך השתתפה ב-2025). השיר אמנם עם ביט חמוד והיה לו פוטנציאל הצלחה, אבל הוא הגיע רק ל-30 אלף צפיות ביוטיוב. לאחר מכן בומרנג שחרר את "משמרת לילה", "רחוק מתל אביב" ו"תל אביב מתה". רגע לפני שנכנס לבית האח, הוא הוציא את "נדנדה" עם הראפר הוותיק דנידין.