יותר משבוע עבר מאז ש-"Toy" זכה בתחרות האירוויזיון בליסבון, אבל אנחנו עדיין לא נרגענו והלהיט של נטע ברזילי עדיין ממשיך לשבור שיאים. הפעם הקליפ שלו (שביימה קרן חכמה) עשה היסטוריה כשהפך לקליפ המוזיקלי הישראלי הכי נצפה אי פעם. בסוף השבוע האחרון הקליפ המצליח חצה את רף 50 מיליון הצפיות ביוטיוב והפך לשיר הישראלי הראשון שעשה זאת. עכשיו הוא כבר עומד על יותר מ-52 מיליון צפיות.


מעבר לווידאו הזה, שהועלה דרך העמוד הרשמי של תחרות האירוויזיון, לקליפ של "Toy" קיים סרטון נוסף שעלה במקביל דרך עמוד היוטיוב של תאגיד השידור "כאן" וצבר 24 מיליון צפיות נוספות. מי ששלט עד כה בתואר הנחשק היה הקליפ של סטטיק ובן אל ל"טודו בום", שכיום עומד על כ-48 מיליון צפיות. שאר השירים שנמצאים בחמישיית הקליפים הישראלים הנצפים בכל הזמנים גם הם שייכים לסטטיק ובן אל: "סלסולים" עם 44 מיליון צפיות, "ברבי" עם 41 מיליון ו"זהב" עם 39 מיליון.

בעקבות ההצלחה העצומה של "Toy" וכניסתו למצעדי להיטים שונים ברחבי העולם, דירקטוריון אקו"ם החליט להעניק ליוצריו פרס מיוחד על הישג יוצא דופן בזירה הבינלאומית. נטע ברזילי (המבצעת), דורון מדלי וסתיו בגר (מילים ולחן) ואריאל אבשלום (שעיבד את השיר יחד עם בגר וברזילי) יקבלו את הפרס במהלך טקס הפרסים המסורתי של אקו"ם. האירוע יתקיים השנה ב-30.5 (רביעי) באולם ה"סיטי הול" החדש בסינמה סיטי בגלילות. במהלך הטקס יחולקו פרסים נוספים לאמנים כמו חנן בן ארי, ג'ורדי, לירון עמרם, נצ'י נצ', קרן פלס, פן חזות ודולב רם.