אין תמונה
חולה. אביצ'י

התקליטן והיוצר השבדי אוויצ'י שהיה אמור להופיע ביום חמישי הקרוב ה 2 לפברואר בגני התערוכה בתל אביב, במסגרת פסטיבל "xl nightlife festival" מודיע על דחיית הופעתו.

הדחייה נובעת כתוצאה מאשפוזו הפתאומי של אביצ'י בבית חולים בניו יורק, כשהוא סובל מתשישות וכאבי בטן. הרופאים קבעו שעליו לקחת שבוע מנוחה ועקב כך בוטלו ונדחו מספר הופעות ברחבי העולם.

אוויצ'י הקדיש את כל חודש ינואר לסיבוב הופעות שנועד לגייס מיליון דולר למען ילדים רעבים בארה"ב. סיבוב ההופעות כלל 25 הופעות ברצף בחודש אחד, שכל הכנסותיהן הולכות לתרומה. ככל הנראה לוח הזמנים הצפוף והמאתגר הביא למצב התשישות אליו הגיע.

ההפקה: "נחזיר את הכסף"

ראל נדל, מחברת ההפקה TLV, מסר בתגובה: "מאחר וזו הופעתו הראשונה של אוויצ'י בישראל וכיוון שאין ברצונו לאכזב את הקהל הרב שמצפה לו, נודיע תוך מספר ימים על תאריך חדש להופעה, שתתקיים בשבועות הקרובים.

"כל מי שקנה כרטיס לתאריך ה 2 לפברואר יוכל להשתמש בו להופעה החלופית. כל מי שירצה לקבל את כספו בחזרה מוזמן ליצור קשר עם משרדי ההפקה ויוכל לעשות זאת ללא כל בעיה. מספר הטלפון במשרדי מועדון ה TLV  הינו 03-5444194. אנחנו מאחלים לאוויצ'י החלמה מהירה ומצפים למסיבה לפנים בשבועות הקרובים".

>> "לנה דל ריי היא כמו אביבית פלוס אינסטגראם"