שלוש שנים אחרי שעלה יחד עם דייויד ברוזה על במת כנס "לשון בראשון" (כנס השפה העברית) וריגש את הקהל באולם עם ביצוע משותף ומפתיע לקלאסיקה הישראלית "סיגליות", עכשיו מתברר שעומר אדם צפוי לשחרר בקרוב גרסה רשמית ללהיט הענק שכתב יהונתן גפן ללחן של ברוזה.

עוד מתברר כי מי שייצטרף לאדם בחידוש הם חלק מחברי להקת הג'יפסי קינגס, אחרי שכזכור אדם שחרר בסוף השנה שעברה את Todo Es La Musica, יחד עם צ'יקו קסטיז'ו, זמר הפלמנקו המוערך וחבר הלהקה בעבר.

החידוש הצפוי מגיע אחרי אלבומו האחרון של עומר, "THE 8", שזכה להצלחה גדולה, ובמקביל לעבודה שלו עם הכוכב הלטיני ניקי ג'אם על השיר שצפוי לצאת בהמשך השנה ויהיה דריסת הרגל הראשונה שלו בניסיון לכבוש אוזניים גם מעבר לים.

את סיגליות כתב כאמור לברוזה יהונתן גפן בשנת 1983 אחרי שברוזה שקע בדכאון בעקבות שירותו במלחמת לבנון הראשונה, וזוגתו בזמנו, רותי, הייתה זו ששכנעה אותו ליצור אלבום שלם שיכלול את שירי האהבה בספרדית שנהג לשיר לה.

זמן קצר לאחר מכן ברוזה העביר לגפן כמה שירים שהוא אהב במיוחד, ואחרי שגפן נתקל ביניהם בשיר "Un Ramito De Violetas" ("זר סיגליות" בתרגום חופשי) שביצעה במקור הזמרת הספרדייה אוונחלינה סוברדו, הוא החליט לבסס עליו את הגרסה העברית והאהובה שכולנו מכירים ושרים עד היום ב-9 בכל נובמבר.

מטעמו של עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עומר אדם, טרם נמסרה תגובה