איטליז פרומו (צילום: אוהד רומנו)
כסו אותנו. איטליז | צילום: אוהד רומנו

להקת "איטליז" והלייבל שלהם "אנובה" מציגים בפני מעריצי הלהקה וחובבי מוזיקה באשר הם פרויקט קאברים חדש בשם "A Biz. With Eatliz". הפעם לא מדובר בגרסאות כיסוי שהלהקה מקליטה לאמנים אחרים, אלא בהזמנה לגולשים ולמעריצים לעשות לה קאברים.

יוצרים צעירים מוזמנים לשלוח לעמוד הפייסבוק של אטליז קאברים של שירי הלהקה בפורמטים אודיו או וידאו - עדיף מבחינת הלהקה, שמשאירה את הקאבר פתוח לפרשנויות יצירתיות, כמו למשל ביצוע אינסטרומנטאלי, או ז'אנר מוזיקאלי שונה. כל שצריך לעשות הוא להקליט או לצלם את הקאבר ולשלוח. בנוסף, יש לצרף לינק בו ניתן להאזין או לצפות בחומר מקורי של המשתתפים בתחרות.

אור בהיר וגיא בן שטרית יסייעו בהפקה המוזיקלית

היוצרים שיקבלו את מרב ההצבעות (ובפייסבוקית מדוברת: "like") יזכו ביום הקלטה באולפני "אנובה" שבהם ציוד אנלוגי, טכנולוגיה עדכנית וארגונומיה אקוסטית. במסגרת יום ההקלטות יסייעו אור בהיר וגיא בן שטרית מאטליז בהפקה המוזיקלית של החומרים שיוקלטו.

באיטליז חברים כיום לי טריפון, גיא בן-שטרית, עמית ארז, אור בהיר, עמרי הנגבי והדר גרין. הלהקה מופיעה בארץ ובחו"ל וצברה קהל בארץ ובעיקר בגרמניה.

אלבומה השלישי, "Teasing Nature", עומד לצאת בדצמבר 2010 וצפוי להיות ניסיוני יותר במונחי הלהקה, עם פחות אלמנטים של מטאל, שהיו דומיננטיים בעבר, ויותר מקלדות ואלקטרוניקה. התוצאה היא, מספרים בלהקה, אלבום חד ומפוקס בהשוואה לאלבומים הקודמים, כשכל האלמנטים מתנקזים למכנה משותף ברור.

>> מיוחד: פרק מהספר החדש של משינה