אזיליה באנקס, אחת הראפריות המדוברות של העשור האחרון, תגיע להופעה בארץ ב-7 במאי (שני) במועדון הבארבי בתל אביב. ההתלהבות של מפיקים מוזיקליים מכישרונה הביאה אותה לחתום חוזה עם חברת תקליטים ענקית כבר בגיל 17. לחשיפה הגדולה שלה, אזיליה זכתה ב-2012 כשהשיר שלה, "212", הפך ללהיט ענק ושערורייתי שמנוגן עד היום במסיבות ברחבי העולם. בעקבות ההצלחה הגיעו עוד כמה מיני אלבומים שלוו בקליפים איקונים. למרות שהייתה מעורבות בלא מעט שערוריות שפגעו בהתפתחות הקריירה שלה, באנקס הוציאה ב-2014 את אלבום הבכורה שלה, "Broke with Expensive Taste", שזכה לביקורות חיוביות מצד המעריצים וממבקרי מוזיקה נחשבים.

 

אתמול הראפרית הכריזה באינסטגרם על הגעתה לארץ. תוך זמן קצר הפוסט שהעלתה צבר עשרות תגובות שליליות לגבי ההופעה בתל אביב. בין הביקורות שהופנו כלפי הראפרית, אפשר למצוא משפטים כמו "את יודעת כמה מקרי מוות והרס ישראל גרמה לפלסטין?", "תדעי שיש תנועת חרם על ישראל ושב-11 השנים האחרונות היא מאתגרת את ההתנהלות הלא אנושית של המדינה, בבקשה תשקלי שוב" ו"שחררו את פלסטין".

“TEL AVIV , ISTANBUL, SEOUL, LONDON , TOKYO”!!!! ISRAEL - IM COMING FINALLY!!!!!! , now all I need is a show in Seoul to complete the prophecy of my WALLACE lyrics !! July 5th . Save the date! Ticket link on Monday

A post shared by Azealia Banks (@azealiabanks) on

בתגובה, אזיליה כתבה: "המעריצים שלי בישראל חיכו במשך שנים לבואי. גם אני גרה במדינה בעייתית, אבל אני לא יכולה להאשים את המעריצים שלי בהתנהלות של המדינה. אם אבטל את ההופעה יחשבו שאני אנטישמית, ואני בחיים לא אגרום למעריץ שלי לחשוב שאין לו מקום בליבי. אני הולכת להשתולל בתל אביב עם המעריצים שלי וזה סופו של הדיון הזה". מחירי הכרטיסים להופעה נעים בין 215 ש"ח ל-240 ש"ח וניתן להשיג אותם דרך האתר. בגלל שאנחנו סומכים על הדיווה שלא תעשה לנו לורד, כבר הבטחנו את מקומנו בהופעה.