להקת "הביץ' בויס" מודיעה על ביטול הופעתה בישראל, שיועדה להתקיים ב-29 בנובמבר בהיכל "נוקיה" בתל אביב, וזאת ללא הסבר מניח את הדעת. במשרדו של מפיק המופע גד אורון התקבלה היום הודעה לפיה: "הביץ' בויז ביטלה את ההופעה בהיכל נוקיה בתל אביב. הלהקה מתכננת להגיע לאיזור בהקדם האפשרי ("The band looks forward to returning to the region as soon as possible"). רוכשי הכרטיסים יקבלו את כספם תוך 14 יום". אגב, באתר הרשמי של הלהקה עדיין מופיעה ההופעה בישראל.

-מפיק המופע גד אורון, מה סיבת הביטול?
"אנחנו באמת לא יודעים. ההודעה שהעברנו היא ההודעה שקיבלנו".

-סיבות פוליטיות? מכירת כרטיסים?
"מכירת הכרטיסים היתה יותר מטובה. לגבי פוליטיקה אני לא יודע. שים לב שהם כתבו שיגיעו לאיזור בהמשך".

הופיעו באחוזה של חיים סבן בלוס אנג'לס

סוגיית הלחצים הפוליטיים מכיוון תנועות החרם על ישראל לא הובררה, אבל ל"ביץ' בויס", שאכן התכוונו להגיע לארץ, אין שום בעיה עם ישראלים - רק במוצאי שבת האחרונה הופיעו "הביץ' בויז" בחגיגה המפוארת של חיים סבן, טייקון העסקים הישראלי שציין את יום הולדתו ה-70 באחוזתו בלוס אנג'לס. גם הזמרת אישתאר הופיעה שם, ברברה סטרייסנד צפתה מהקהל.

"הביץ' בויז" היו אמורים להגיע לישראל עם מופע מיוחד בו מציינת הלהקה הותיקה את יובל ה-50 להיווסדה, ומבצעת את כל להיטיה הגדולים. בהרכב שהיה אמור להגיע לארץ לא משתתף הסולן המיתולוגי בראיין ווילסון, אלא בן דודו מייק לאב.

כזכור, לקראת סוף שנת 2011 הודיעה להקת "הביץ' בויז" על סדרת מופעי איחוד לכבוד חגיגות היובל. ב-2012 הם הוציאו את האלבום "That's Why God Made the Radio" ויצאו לסיבוב הופעות בינלאומי, שכלל בשלב הראשון 50 מופעים, ונמשך מאז. מאז הספיק בראיין ווילסון לעזוב את הלהקה ולצאת לסיבוב הופעות מתחרה.