אתמול נחשף השיר HOME אותו יבצע קובי מרימי על במת האירוויזיון בישראל. מאז פרסום השיר נשמעו לא מעט דעות, חלקן שליליות, בין היתר גם ממשה דץ, שהתארח ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין. דץ ייצג את ישראל באירוויזיון 1991 עם השיר "כאן" אותו ביצע ביחד עם אשתו דאז, אורנה דץ. דץ הלחין גם את השירים שייצגו את ישראל באירוויזיון בשנים 1995 ו-1999.

"רצו ליצור שוני מנטע ברזילי, זה בדיוק הפך. בשנה שעברה היה לנו שיר קופצני, עליז, שמח, צבעוני. השיר השנה לא ריגש אותי אפילו לשנייה", אמר דץ, "השנייה הראשונה של החזנות הזאת כן ריגשה אותי, אבל אם יש 'הוק' שהוא כל כך מרגש, למה הוא לא חוזר כל השיר? יש פה אובר תחכום, זה לא עובד. לדעתי זה מקום 20".

דץ המשיך: "ניסו להגיד, יש לנו כפיל של פרדי מרקורי. ניסו לעשות בקליפ קצת מ"רפסודיה בוהמית", אבל הקולות ב"רפסודיה" צפופים וגבוהים, הייתה הרגשה שהמלודיה עטפה לך את הלב. כאן המלודיה נמוכה מאוד, הקולות בכלל לא בגבוהים, כולם בלמטה. קצת יותר חזנות, פחות פרדי מרקורי. אני חושב שפספסו פה, חייבים להציל את השיר ולתקן את ההפסקה המוסיקלית. הייתי קודם כל חוזר על ה'הוק', לוקח את השיר שניים או שלושה סטפים קדימה, לוקח את השיר קצת יותר מהר וחוזר על היבבה מתחילת השיר".