ריהאנה טקס אמטיוי (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
חוזרת? ריהאנה | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

ריהאנה, מכוכבות הפופ הגדולות בעולם, צפויה להופיע בישראל בחודש אוקטובר הקרוב, אחרי שתסיים מסע הופעות עולמי מפרך של ה"Diamonds Tour" באמריקה, אירופה ואוקיאניה.

כפי שפורסם ב-mako נמצאים מפיקים ישראלים במשא ומתן מתקדם עם מנהליה של ריהאנה על חזרתה לארץ. מפיק בכיר בתעשיית המוזיקה אישר הבוקר בשיחה עם mako כי ההופעה תתקיים בפארק הירקון בתל אביב, ככל הנראה ב-22  באוקטובר.

לדברי המפיק הבכיר, מנהליה של ריהאנה עומדים לאשר את החוזה מול ההפקה הישראלית, שבימים אלה מחפשת ספונסרים. עלות ההפקה של המופע של ריהאנה בישראל תעמוד על כמה מליוני דולרים.

תהיה זו הופעה שניה לריהאנה בארץ, אחרי שכבר הופיעה באיצטדיון בלומפילד באפריל 2010  בחסות חברה סלולרית.

בשלוש השנים שחלפו מאז התעצמה ריהאנה ממעמד של כוכבת למעמד של סופרסטארית, כוכבת-על, שנמצאת היום בשפיץ העולמי לצד ביונסה ואדל. ריהאנה נבחרה ב-2012 ל"זמרת השנה" בכל מצעד אפשרי, כשהלהיט הענק שלה Diamonds נבחר לשיר השנה בכל המצעדים.

מהאלבום האחרון של ריהאנה, "Unapologetic", בלט עד עתה גם הסינגל "Stay" ועד ההופעה בישראל היא צפויה להוציא ממנו סינגלים נוספים. אלבומה הקודם "Talk That Talk" סיפק להיט-על נוסף בדמות "We Found Love" ואת הלהיט "Where Have You Been", כמו כן שיתפה ריהאנה פעולה עם להקת קולדפליי בלהיט גדול לא פחות -"Princess Of China". בנוסף, ועם קצב של אלבום כל שנה, צברה ריהאנה רפרטואר להיטים מרשים, שמתחיל ב"Umbrella" מלפני שש שנים ומגיע עד היום.

>> ברברה סטרייסנד בדרך למופע נוסף בישראל