אלין גולן מפרגנת למי שהייתה חתומה בליאם הפקות? 

"נסרין קדרי - קאבר מטורף עוד מתקופת "אייל גולן קורא לך". אלופה, בהצלחה" את המילים האלה הגיבה לכאורה אלין גולן לקאבר החדש של נסרין קדרי ל"לילות בבית" ששוחרר אתמול - אבל רק לכאורה. כזכור, קדרי עזבה בסוף 2020 את "ליאם הפקות" של אייל גולן.

ל-mako מוזיקה נודע כי העמוד המדובר "אלין גולן - העמוד הרשמי" הוא כמובן מתחזה. ככל הנראה ההופעה של אלין בבלומפילד, והסינגל "אין לי כוחות" שאמור לצאת בקרוב, גרמה לאנשים לרכב על תשומת הלב שלה ולפתוח פרופיל פייק. בסביבתה של גולן הופתעו מאוד מכך ואמרו לנו שהם פועלים מול יוטיוב ישראל על מנת להסיר את העמוד בהקדם.

@gilmishali7 מה דעתכם על הביצוע של #אליןגולן בהופעה של אביה #איילגולן בבלומפילד ? #foru #fyp #viral #פוריו ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

שירי מימון, אגם בוחבוט ושב"ק ס' על במה אחת 

בזמן שכולם מחכים לאיחוד של שב"ק ס', עובדי קבוצת קשת זכו לראות אותו לפני כולם. אמש (רביעי) בפארק אריאל שרון, עובדי קשת חגגו במסיבה את פתיחת הקיץ, בהנחיית מגישת "ערב טוב עם גיא פינס" שלמור שטרוזמן.

את הערב פתחה בוגרת "בית ספר למוסיקה" אגם בוחבוט, שסגרה מעגל והופיעה מול אותם אנשים שגילו אותה. הזמרת העלתה לבמה בהפתעה את שחר סאול והשניים ביצעו את הלהיט שלהם "דובשנייה". אחריהם עלתה לבמה שופטת "הכוכב הבא" שירי מימון שגם היא כידוע נולדה בערוץ, ולסיום עלו לבמה להופעת האיחוד המדוברת להקת שב"ק ס'.

 

@gilmishali7 לא רק שב"ק ס': #אגםבוחבוט באירוע של קבוצת קשת בפארק אריאל שרון #פוריו #viral #fyp #foru ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

@gilmishali7 בהפתעה: שב"ק ס' התאחדו במסיבת פתיחת הקיץ של קבוצת קשת #פוריו #viral #fyp #foru ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

טונה ויסמין בסהרה

אנחנו עוד לא מבינים מה עומד מאחורי הטרנד שבו אמנים מעלים ביצועי לייב לסטרימינג, אבל אנחנו לגמרי בעד. הפעם אלה טונה ויסמין מועלם שהוציאו את הגרסה הבאמת חד פעמית שלהם ל"סהרה" מההופעה בלייב פארק. זו כבר הפעם השנייה שמועלם וטונה משתפים פעולה ואנחנו רק שאלה: מתי שיתוף פעולה רשמי כבר?

 כשדב נבון הגיע להופעה של שי המבר

ואם כבר "בית ספר למוסיקה" ו"הכוכב הבא", אז שי המבר יוצאת התוכניות הופיעה אמש (רביעי) במועדון הגריי בתל אביב. באותה הופעה עלה בהפתעה לבמה דב נבון שמככב איתה במחזמר "הלהקה" והשניים ביצעו את "אילו ציפורים".

 

@gilmishali7 . #דבנבון עלה בהפתעה על הבמה בהופעה של #שיהמבר והשניים שרו את "אילו ציפורים" מתוך המחזמר הלהקה בו הם מככבים #foru #fyp #viral #פוריו ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

סטטיק ובן אל מכביסטים

צמד הפופ סטטיק ובן אל חשף השבוע את "קרנבל", השיר הרשמי למכביה ה-21. לינוי אשרם, ירדן ג'רבי, אורי ששון, ערן זהבי, גל פרידמן, אריק זאבי - אין כמעט ספורטאי ישראלי בולט שלא קיבל אזכור בשיר המקפיץ.

תטוס לראש המצעדים?

"סולו בשמיים", שכתב קובי לוריא והלחין קובי אושרת נחשב לקלאסיקה מבית להקת חיל האוויר. עכשיו, נועה צפריר זמרת שהיא במקרה או לא גם טייסת, החליטה לחדש אותו לקראת טיסת הסולו הראשונה שלה. השיר מדבר על הפעם הראשונה שבה טייס עוזב את הקן וממריא אל על בטיסת הסולו הראשונה - מהלך מתבקש בשביל צפריר.

 

זהו זה עושים נעמי שמר

חבורת זהו זה יבצעו שיר מקורי חדש לזכרה של נעמי שמר 18 שנים אחרי מותה. את השיר "נעמי, אלא מי?" כתב והלחין קובי לוריא, שהיה אחד מחבריה הטובים. את השיר יבצעו הערב (חמישי) בתוכנית שלמה בר אבא, גידי גוב, דב גליקמן, מוני מושונוב ואבי קושניר.